Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lidé zuří kvůli obrovskému výpadku Vodafone: Nejede nám televize, nemůžeme volat

výpadek
Lidé napříč celým Českem zuří. Mobilní operátor Vodafone má obří výpadek a zákazníkům nejde televize a vypadává internet. Obrovský výpadek trvá zhruba od třetí hodiny odpoledne a Vodafone zatím netuší, kdy bude problém vyřešen.

„Milí zákazníci, aktuálně se můžete setkat s výpadky hovorů, datových služeb a televize. Usilovně pracujeme na tom, abychom potíže co nejrychleji odstranili. Moc se vám omlouváme za případné komplikace, budeme vás informovat, jakmile budeme mít nové zprávy. Pokud byste potřebovali volat tísňovou linku a nemohli jste teď vytočit hovor, vyndejte z telefonu SIM kartu a volejte číslo 112. Na toto číslo se dovoláte i bez SIM karty, stačí, když jste v dosahu alespoň jedné mobilní sítě,“ informoval Vodafone na sociální síti Facebook.

Velký výpadek lidé zaznamenali kolem třetí hodiny odpolední po celém Česku. Zákazníci z Prahy, Plzně, Olomouce nebo Liberce hlásí problémy s vypadáváním televize, nemohou se dovolat svým známým a rodině nebo jim nefungují datové služby.

Vodafone na sociálních sítích reagoval na výpadek prakticky okamžitě, ale neupřesnil, kdy by zhruba mohlo dojít k odstranění potíží. Svým zákazníkům se Vodafone prostřednictvím sociálních sítí zároveň omluvil.

Související články

Další články