Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lidé znovu u domu tragicky zesnulého Marečka (†3): Chtějí vyšší trest za týrání!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 23 fotografií
Utýraný Mareček
V sobotu proběhl v Lounech Pochod proti týrání dětí. Ten byl zorganizován kvůli případu utýraného Marečka. Pochod začal na Mírovém náměstí a pokračoval k domu, kde chlapec bydlel. Lidé podepisovali i petici za vyšší tresty za týrání dětí. Památku utýraného Marečka si připomínali i v dalších městech po celé republice.

„Tato akce se konala proto, abychom lidem otevřeli oči, aby se nebáli nahlásit týrání, aby něčemu takovému nepřihlíželi. Určitě to není poslední akce na toto téma,“ sdělila organizátorka pochodu v Lounech Lucie Veselá.

Pochody za utýrané děti včetně Marečka se uskutečnily nejen v Lounech, ale i v Ostravě, Českých Budějovicích, Praze a dalších místech. Lidé také podepisovali petice za zvýšení trestu za násilí páchané na dětech.

Než se lidé vydali na cestu, ke shromážděným lidem promluvila ředitelka Klokánku Teplice a Ústí nad Labem Daniela Brníková. Účastníkům akce zazpívala Ivana Košínová. Akci udělila záštitu i první dáma České republiky Ivana Zemanová.

Související články

Další články