Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lidé vzpomínají na zápasníka Postolku: Měl problémy se zákonem, ale MMA ho z toho dostalo, říká policista, který ho zatýkal

Martinovi Postolkovi přišlo zapálit svíčku opravdu hodně lidí.
Zdroj: Facebook Martina Postolky/eXtra.cz - koláž
+ Další 3 fotografie
Rozloučení

Ztráta mladého MMA bijce Martina Postolky zasáhla nejen rodinu zápasníka, ale také jeho kamarády a fanoušky. Ti se s ním smutně rozloučili u jeho domu, kde mu zapálili svíčky. Ten, kdo dorazit nemohl, se alespoň vyjádřil na sociálních sítích. Příčina úmrtí zatím není známá. Fighter odešel do nebe tři dny před Štědrým večerem. 

Český MMA zápasník Martin Postolka naposledy vydechl 21.12.2022 v 19 hodin. "Jeho tělo bylo bezvládné nalezeno u něj doma, navzdory oživování jeho srdce už nezvládlo tlouct dále. Prosím všechny, kdo Vitta znali, zapalte doma svíčku. Sbohem, příteli, ať tvá duše najde klid," napsal jeden z jeho kamarádů na Instagramu, jak informoval web iSport.cz.

Před domem plno svíček

Kamarádů přišlo mnoho, u jeho domu se objevila spousta zapálených svíček. "Každému z vás, kdo dorazil, děkuju. Viděl jsem tam lidi, kteří tam být měli. Ten, kdo nemohl, můžete tam přijet kdykoli sami za sebe. Byl jsem hrdý na to, jaké rozloučení měl, a na počet lidí, který přesahoval stovku," napsal dojemně další kamarád. "Zásluha není moje, ale na každým z vás, kdo dorazil, a věřte, že Vitto to vše viděl a byl pyšný na vás všechny a jaké měl kolem sebe přátele. Moc to pro něj znamená, děkuji vám za něj," dodal smutně jeho dobrý přítel.

Smutné reakce fanoušků

Smutní jsou i jeho fanoušci nebo lidé, kteří měli čest se s Martinem setkat. "Martina jsem znal ještě z doby, kdy měl oplétačky s policajty. Já byl v té době policajt a ke mně se vždy choval slušně. Byl to sice průserář, ale díky MMA se z toho podle mě dostal a já ho svým způsobem měl rád, i když jsme se většinou potkávali a dostával pouta. Ale ke mně se nikdy špatně nechoval, dokonce i přesto, že policajty neměl rád, tak bych řekl, že se mnou měl dobrý vztah," napsal Ondra na Facebooku.

"Pěkný kluk... škoda mladého života. Upřímnou soustrast," oznámila Nikol. "Upřímnou soustrast celé rodině. Měla jsem tu čest Martina poznat a byl to super kluk. Je ho velká škoda," uvedla Silvie.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy