Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lidé vzali zákon do vlastních rukou: Ženu podezřelou ze zabití dítěte chtěli hodit mezi hořící auta!

Z okolních aut udělali hranici, kam chtěli ženu hodit.
Zdroj: viral media
+ Další 3 fotografie
Podezřelá třicetiletá žena se nacházela v policejní stanici Novo Aripuana v Brazílii. Podle informací policie to byla žhářka a během jejího řádění měl zemřít dvouletý chlapeček. Rozčilený dav mezitím čekal venku. Jenomže pak lidé ztratili trpělivost.

Žena měla zapálit dům, kde se tou dobou nacházelo 7 lidí, z toho 3 byly děti. Pětiletý chlapec byl zraněn, ale dvouletý nepřežil. Žena byla z činu podezřelá, ale útok jí zatím vyšetřovatelé nedokázali.

V davu čekajícím venku bylo zhruba 500 lidí, kteří vtrhli na policejní stanici. Vytáhli ženu z cely a táhli ji ven. Policie mezitím musela volat posily.

V rámci lynče lidé zapálili auta parkující v blízkosti stanice. Ženu pak táhli za vlasy a chtěli ji hodit do plamenů. Podezřelá skončila s těžkými spáleninami a momentálně se nachází v nemocnici. Po léčbě půjde na výslech do utajené stanice, aby se podobná situace neopakovala.

Úřady potvrdily místním médiím, že celou věc pečlivě prošetřují. Celý incident byl natočen a upozorňujeme, že v galerii nejsou fotky pro slabé povahy!

Související články

Další články