Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lidé útočí na Ondru Vlčka (22): Rozchod s Verunkou (14) sis vymyslel, abys s ní mohl spát

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
Palba kritiky
Youtuber Ondra Vlček (22) se svěřil, že románek s nezletilou Verunkou (14) je u konce. Randili spolu půl roku a Vlček se dušoval, že sex je pro něj v tomto vztahu zakázané slovo i aktivita. Desítky lidí ale Ondrovi slova o rozchodu nevěří, v minulosti už totiž několikrát prokazatelně lhal. Nejčastěji se objevuje názor, že rozpad vztahu má být pro Vlčka a Verunku krytí, aby spolu mohli bez pozornosti dovádět.

„Definitivní konec. To, co se mezi námi momentálně stalo, řešit nijak konkrétně nechci, takže se prosím neptejte. Ale už spolu nejsme a nikdy nebudeme,“ prozradil Ondra Vlček (22) a mezi řádky se dá vyčíst, že vinu za krach románku s Verunkou (14) nese spíš kontroverzní youtuber.

Ondra se vztahem s tehdy třináctiletou Verunkou pochlubil v březnu, randili spolu ale už předtím. Tím si Vlček vysloužil nálepku pedofila a rozzuřil především Verunčino příbuzenstvo. Když je ruku v ruce potkal její bratr, neudržel se a Vlčkovi vrazil několikrát pěstí. Porvala se dokonce i Verunka, ta pro změnu zbila neznámého mladšího kluka, jenž se jí vysmíval.

Celou dobu tvrdili, že sex spolu nikdy neměli a před Verunčinými patnáctinami ho ani neplánují. Jenže rozchod přišel o rok dříve a Vlček se tak nikdy nedočká. Jsou tady však i teorie fanoušků, podle nichž je rozpad vztahu pouhou kamufláží.

"Rozhodně se nerozešli, jsou pořád spolu a jen nechtěli, aby jim do toho někdo kecal. Třeba to udělali hlavně kvůli sexu," myslí si jeden z nich. Další dokonce zašli tak daleko a na Instagramu rozšířili podvržené zprávy, v nichž se má Vlček ke lži přiznávat.

Ten to však okamžitě popřel. "Nic takového jsem nikdy nenapsal. Nepřestane mě udivovat, jak lidé dokáží být hnusní a zlí," odmítl Vlček spekulace. "To, že jste nás s Verčou viděli, je dost možné, protože když se dva rozejdou, tak to neznamená, že už se nikdy neuvidí," dodal rázně.

Zatímco Ondra čelí podlým útokům, Verunka mlčí. Tak uvidíme, jak to s nimi dopadne...

Související články

Další články