Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lidé šílí, aby se na ně dostalo s ročním vitamínem D zdarma

Lidé šílí, aby se na ně dostalo s ročním vitamínem D zdarma
Zdroj: Naturamed
Vitamín D zdarma
Na přelomu letošního roku jsme vás informovali o kampani, která strhla lavinu zájmu, nejen mediálního. Společnost vyrábějící potravinové doplňky, se rozhodla pro vlnu solidarity, na naše poměry nevídanou.

Aktuálně

V poslední době se mluví o vitamínu D podporujícím imunitu Zájem o něj roste celosvětově. Reakce trhu na sebe nenechala dlouho čekat. Jedna z nich je však na zdejší poměry dost nezvyklá. Přestože se vitamín D stal prodejním artiklem číslo 1, společnost NaturaMed mající své kořeny v Norsku se rozhodla pro neuvěřitelný krok.

„Letos jsme na trhu patnáctým rokem a opravdu se nám daří. Jsme absolutní leader v prodeji omega-3 v ČR a na Slovensku. Za tento úspěch vděčíme našim zákazníkům a vůči společnosti jsme cítili jistý morální závazek za svůj úspěch. Proto jsme se rozhodli v dobách nejtěžších podat pomocnou ruku a věnovat do každé domácnosti v ČR roční balení vitamínu D zdarma!“ říká ředitel společnosti Martin Kozelský.

Kamiony s vitamínem D

Možná Vaší pozornosti neunikla skutečnost, že do ČR zamířil celý konvoj kamionů plných vitamínu D Přesto zásoby ve skladech mizí. Třísměnným provozem se společnost snaží pokrýt vlnu zájmu „…kterou jsme jen tušili. Ale až takový zájem jsme nečekali. Máme samozřejmě obrovskou radost. Jen jsme museli navýšit personální kapacity, abychom pokryli ten obrovský zájem. Je evidentní, že informovanost o důležitosti vitamínu D na podporu imunity u lidí opravdu vzrostla,“ vysvětluje ředitel společnosti Martin Kozelský.

Každá rodina v ČR

NaturaMed se zavázal, že každé rodině v ČR dodá vitamín D zdarma. Jediným podílem nákladů na tuto dobročinnou akci je 49 Kč za poštovné. Ve srovnání s hodnotou ročního balení je to však částka zanedbatelná, uznáváme. Navíc samotné balení dorazí přímo do schránky, protože jsou balíčky uzpůsobeny právě úzkým schránkám. Lidé se tedy nemusí obávat kontaktu na poště. NaturaMed navíc dodržuje všechny hygienické předpisy, aby příjemci neměli žádné obavy.

Zdarma, přesto kvalitní

Podezíravost lidí vůči poskytnutí něčeho zadarmo je v naší společnosti hluboko zakořeněná. „Přečetl jsem si článek 3krát. Bál jsem se nepravdivosti nabídky,“ říká například pan Jakub Šigut ze Znojma, který si roční vitamín D objednal zdarma pro svou rodinu. „Chtěl jsem posílit její imunitu,“ dodává už s radostí, protože zásilka skutečně dorazila v pořádku a „Především bez dalších závazků!“

Další obavy se mohou týkat kvality produktu. I tato obava je zbytečná. Všechny produkty společnosti jsou pod drobnohledem státních laboratoří.

Pokud se k Vám zpráva o rozdávání vitamínu D dostala až nyní, nezoufejte. Na druhou stranu ale ani neváhejte. Stačí kliknout sem a do minuty si roční vitamín D zdarma objednáte on-line.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy