Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Lidé si střílejí z Marešovy Moniky, že je ošklivá: Tady je důkaz o opaku!

Monika Koblížková je pořádná šťabajzna.
+ Dalších 61 fotografií
Manželka Leoše Mareše (42) Monika Koblížková Marešová (37) se často setkává s velkou kritikou. Někteří lidé si myslí, že nedává zrovna dobrý příklad mladým holkám, protože je příliš hubená. Druzí jsou zase přesvědčeni o tom, že není hezká a nechápou, co na ní ten Leoš vidí. My vám ale dokážeme, že Monika rozhodně není žádná šeredka a má co nabídnout.

Moniku Koblížkovou Marešovou buď milujete, nebo nenávidíte. Spousta fanoušků ji obdivuje za to, že i když má za svého muže nejlépe placeného moderátora Česka Leoše Mareše (42), tak se o Monice určitě nedá hovořit jako o přívěšku.

Na rozdíl od spousty jiných žen, které se pohybují v českém šoubyznysu vedle významných mužů, si Monika umí vydělat svoje vlastní peníze a je to velmi schopná žena. Přesto se najdou takoví, kteří jí nemohou přijít na jméno.

Podle některých lidí totiž Monika nedává vůbec dobrý příklad dospívajícím dívkám. Myslí si, že je moc hubená a občas ji podezřívají z toho, že si své fotky retušuje, aby byla ještě hubenější. Pak se najdou i tací, kterým se zkrátka absolutně nelíbí, ale to je otázka vkusu.

My si ovšem myslíme, že Monika je majitelkou jednoho z nejkrásnějších tělíček v Česku. Její Instagram je doslova zahlcen rajcovními fotkami v plavkách, ve kterých vypadá Monika jako bohyně a ultra hubená opravdu není. Navíc je velmi pohledná.

Sexy brunetka se netají tím, že pravidelně cvičí a dodržuje jídelníček. „Cvičím a zdravě jím, protože mi tenhle zdravý životní styl dělá zkrátka dobře,“ odpálkovala před pár dny jednoho škarohlída na svých sociálních sítích.

Mohlo by vás zajímat

Další články