Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lidé se zbláznili! Proč si je na sociálních sítích ostatní dobírají?

Na Facebooku se začaly objevovat fotky a videa lidí, kteří si evidentně do svých rukou naložili víc, než jsou schopni zvládnout. To pod příspěvky vyvolalo horkou diskuzi, posměch a všelijaké možné vtípky. Komentáře ale prozradily, o co jde!

Terčem posměchu se stali cestující v metru, kteří měli velké oči a ve své trafice udělali větší nákup, než byli schopni zvládnout. Škodolibí spolucestující je natočili a pak nahráli fotky a videa na různé facebookové stránky a vášniví komentátoři neváhali a začali se na účet nevinných lidí bavit.

Naštěstí se ale našel někdo, kdo měl vysvětlení, co to má všechno znamenat, a tím zavřel pusu všem vtipálkům.

Údajně probíhá soutěž, která spočívá v tom, že od svého prodejce/trafiky získáte soutěžní leták a zakoupíte 5 kusů soutěžního výrobku. Poté na soutěžním letáku zaškrtnete křížkem 5 soutěžních čísel, která podle vás tvoří výherní číslo, a také 1 prémiové číslo. Dále doplníte své kontaktní údaje, souhlas a podpis. Leták přeložte, do vzniklé obálky vložte 5 horních částí krabiček soutěžních výrobků, odstraňte krycí pásky na okrajích a zalepte. Zalepenou obálku pošlete poštou.

Není se čemu divit, že lidé nakupují ve velkém. Vyhrát totiž můžete každý týden až 50 000 Kč!

Veškerá výherní čísla pro dané týdny budou uvedena na stránce www.milionyvbanku.cz.

V galerii si můžete přečíst probíhající diskuzi pod příspěvky.

Související články

Další články