Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lidé se radují ze stěhování Simony Krainové do zahraničí: Včera bylo pozdě, píší

Tahle postavička není zadarmo.
Zdroj: se souhlasem Simona Krainová
+ Dalších 5 fotografií
Stěhování

Simona Krainová se před pár dny pochlubila radostnou novinkou. Společně s manželem a dvěma syny plánuje stěhování do Dominikánské republiky, kde jako rodina tráví posledních pár týdnů.  Více než je samotné to ale potěšilo řadu lidí. “Včera bylo pozdě,” komentují na Simonině instagramu.

Modelka Simona Krainová je v zahraničí častěji než doma v Česku. A to samozřejmě i se svou rodinou, manželem Karlem Vágnerem a dvěma syny, Maxem a Brunem, kteří jsou stále školou povinní.

Proto jeden z nejčastějších dotazů od fanoušků směrem k Simoně je cílený právě k častému cestování jejich rodiny a plnění školní docházky synů.
“Jak je to se školami pro kluky? Studují dálkově?”
ptají se lidé Simony pod jejími příspěvky na sociálních sítích. “Tady jsou taky školy,” odvětila modelka, která je na tyhle dotazy už nejspíš alergická.

Sotva se s rodinou vrátili z luxusní dovolené na Maledivách, vyrazili do další destinace. Tentokrát se cílem stala Dominikánská republika, kde společně tráví již několikátý týden.

Okouzlila je natolik, že tam plánují zůstat trvale. “New home,” pochlubila se modelka na svém Instagramu fotkou z Dominikány.

Stěhování později potvrdila v komentářích. Zatímco jedni jí k rozhodnutí gratulovali, jiní se ze stěhování těšili snad více než ona sama. “Včera bylo pozdě” nebo “Nejlepší Vaše rozhodnutí. Všem jste nám doma udělala velkou radost,” zaznělo v komentářích.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy