Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Lidé se pustili do Feriho partnerky: Poradkyně Senátu? Pak že nefunguje protekce, píší

Lidé se pustili do Feriho partnerky: Poradkyně Senátu? Pak že nefunguje protekce, píší
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
čtenáři reagují
Exposlanec Dominik Feri (24) musí po vypuknutí skandálu z údajného sexuálního zneužití několika dívek čelit společně s partnerkou Annou Franke velké životní zkoušce. Feriho nyní čekají policejní výslechy a vyšetřování, které musí snášet i jeho partnerka, která si již postěžovala, že ztratila veškeré soukromí. Lidé nyní reagují nejen na Feriho kauzu, ale po odtajnění jeho přítelkyně také diskutují, jak je možné, že v tak mladém věku a krátce po škole získala již práci poradkyně předsedy českého Senátu. "Protekce?"

Exposlanci Dominiku Ferimu se ze dne na den obrátil život vzhůru nohama. Z obdivovaného mladého politika se stal terč nenávisti číslo jedna, a to kvůli údajnému sexuálnímu zneužití dívek, jejichž výpovědi zveřejnil Deník N a A2larm.

Společně s Ferim čelí nepříjemné životní zkoušce i jeho partnerka Anna Franke, se kterou se zabarikádovali doma na pražském Žižkově. "Jestlipak na něj (na Babiše – pozn. red.) nebo jeho ženu zvoní teď novináři. Tak jako na mě teď," postěžovala si v jedné z diskusí na Facebooku Anna Franke, která za Dominikem pevně stojí. "Mě by jen zajímalo, kde vzali naši adresu. Protože je to má trvalá adresa, ne DF (Dominika Feriho). A ani není na zvonku, přesně z toho důvodu," vysvětluje dál Franke.

O partnerce Feriho: Poradkyně Senátu?!

Anna Franke je vystudovaná politoložka, která dostala krátce po studiu práci jako poradkyně předsedy českého Senátu. Dříve pracovala i pro Zelené nebo Starosty. Pro mnoho lidí byla i tahle informace důvodem k rozjetí diskuze. "A potom, že nefunguje protekce. Po škole se dostat hned jako poradkyně do Senátu, když je miláček poslanec," uvádí jeden překvapený čtenář, se kterým sdílí názor mnoho dalších.

"Jak může být slečna sotva vyšlá z vysoké školy poradkyní Senátu?! To mi hlava nebere. To těm bardům v Senátu nevadí, že jim radí? To má ze školy takové zkušenosti s politikou? Hrůza, co se děje v tomto státě," uvádí další. "Zcela s vámi souhlasím. Jak můžou mít takový děcka nějaký životní zkušenosti? Možná má slečna teoretický znalosti o politice ze školy, ale některé dnešní vysoké školy jsou tak snadný, že je zvládne průměrný občan a nemusí jít o génia," dodává komentující.

Přesto se mezi čtenáři našli i tací, kteří se Anny zastávají.

"Vůbec ji neznáte, vy hulváte. Anna je o mnoho více kvalifikovaná než Dominik a všeho dosáhla svou vlastní pílí. Troufám si říct, že s její inteligencí a vzděláním by mohla z fleku dělat senátorku a ne jen asistentku."

Jiní kroutí hlavou nad tím, že Anna s Dominikem ještě vůbec tvoří pár.

"Přítelkyně by měla milému Dominikovi již dávno mávat z velké dálky. Zradil, přiznal nevhodné chování, není o čem."
Související články

Další články

Nejnovější kauzy