Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Lidé se opřeli do Evy Feuereislové: Tvoje show je trapná, akorát šikanuješ ostatní!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 34 fotografií
Bitva
Plastiková královna a influencerka Eva Feuereislová (29) zřejmě šlápla do vosího hnízda, když na svém Instastories ukázala svoji předsíň, která nebyla zrovna brilantně uklizená. V okamžiku ji začali ostatní napadat a narážet na její "instagramovou válku" se samozvanou prostitutkou Lenou. Eva totiž Lenu v jedné ze svých Freakshow kritizovala za nepořádek. Plastiková diva by si měla podle některých sledujících zamést před svým vlastním prahem, a to doslova!

Už nějakou tu dobu samozvaná královna plastik baví sebe a své sledující pravidelnými Freakshow, kde si dělá legraci nejčastěji z modelky s prasečím nosánkem Markéty Galuszkové nebo již zmíněné Leny.

Noname dívka z Brna, která se označuje za profesionální prostitutku, se totiž začala na svých live streamech na Instagramu navážet do Zuzany Plačkové (27), Nely Slovákové (29) a také do Evy. To si nenechala účastnice VyVolených líbit a začala dívku parodovat a dělat si z ní legraci. Některým Eviným sledujícím to však už ale nepřijde ani vtipné, ani vhodné. O to víc, když teď Eva nechtěně ukázala svůj "svinčík", jak napsala jedna z komentujících.

Ta se však do Evy pustila i kvůli jiným věcem. "Celá ta tvoje 'freakshow' už začíná být pěkně trapná, kotě! Co takhle začít dělat něco sama na sebe a nepřiživovat se na ostatních, hmm?" napsala jedna z rozhořčených žen pod Evinu výtahovou fotku. A další se k ní přidala...

"Moc dobře si pamatuju, jak celá ta tvoje slavná freakshow začala. Tehdy si tvrdila, že to celé děláš jen proto, ze se Lena naváží do jiných holek. Ovšem časem to dopadlo tak, že sama děláš úplně to stejný. Jestli jen kvůli tomu, že si zjistila, že je to sledované, nebo tě to i baví, to netuším. Cela tvoje 'sláva' na ig je v tuto chvíli postavena na tom, že vlastně šikanuješ holky, které nejsou podle tvých představ," napsala další Evina sledující.

Eva se brání tím, že "ty dvě hvězdy její Freakshow nejsou podle představ nikoho. Lidské anomálie se musí ukazovat světu," napsala pod negativní komentáře. To, že sdílí bláznivý obsah někoho jiného, nepokládá za šikanu.

Vezme si snad Eva k srdci kritiku ostatních, nebo bude pokračovat ve svých Freakshow dál? Každý ať si odpoví sám...

Související články

Další články