Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Lidé se mnou nechtějí pracovat, protože mám moc velká prsa, nechala se slyšet modelka Emily Ratajkowski

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Populární modelku Emily Ratajkowski si už asi jinak než nahoře bez představit nedokážeme. Sama dělá jen sexy fotky, na kterých může vystavovat své vyvinuté vnady, na kterých mohou muži po celém světě oči nechat. Jenže ve skutečnosti jsou jí její ňadra spíš na obtíž. Jak je tohle vůbec možné?

Emily se rozpovídala pro magazín Harper´s Bazaar Australia o tom, že s ní jako s modelkou často nechtějí pracovat, protože je až příliš sexy a má tuze velká prsa. „Nechápu, co je na nich špatného, jsou krásná. Je to symbol ženskosti, který by měl být oslavován. Koho zajímá velikost,“ nechala se slyšet v rozhovoru.

Sama modelka se na své sociální sítě fotí nahá opravdu velmi často. Jako polonahá modelka se i proslavila, takže se od ní vlastně ani nečeká nic jiného. Někteří fanoušci se do ní kvůli odhaleným fotkám občas obouvají. Když se jí jeden fanoušek na Instagramu neváhal zeptat, jestli nepotřebuje nějaké oblečení, neváhala ho setřít slovy „Nepotřebuji oblečení tolik jako ty publicitu“.

Podle Emily je ženská sexualita žádoucí a přirozená. Když na Instagramu zapózovala nahoře bez společně s Kim Kardashian, strhla se tehdy vlna různých reakcí. Zlí jazykové tvrdili, že na sebe holky chtějí jen upozornit. Emily si však stojí za tím, že ženská krása a sexualita by se měly vyzdvihovat. Ano, všeho s mírou, ale když jsou v módě i plus size modelky, proč by měla někomu vadit modelka s velkými prsy, která se ráda svléká, souhlasíte?

Související články

Další články