Emily se rozpovídala pro magazín Harper´s Bazaar Australia o tom, že s ní jako s modelkou často nechtějí pracovat, protože je až příliš sexy a má tuze velká prsa. „Nechápu, co je na nich špatného, jsou krásná. Je to symbol ženskosti, který by měl být oslavován. Koho zajímá velikost,“ nechala se slyšet v rozhovoru.

Sama modelka se na své sociální sítě fotí nahá opravdu velmi často. Jako polonahá modelka se i proslavila, takže se od ní vlastně ani nečeká nic jiného. Někteří fanoušci se do ní kvůli odhaleným fotkám občas obouvají. Když se jí jeden fanoušek na Instagramu neváhal zeptat, jestli nepotřebuje nějaké oblečení, neváhala ho setřít slovy „Nepotřebuji oblečení tolik jako ty publicitu“.

Podle Emily je ženská sexualita žádoucí a přirozená. Když na Instagramu zapózovala nahoře bez společně s Kim Kardashian, strhla se tehdy vlna různých reakcí. Zlí jazykové tvrdili, že na sebe holky chtějí jen upozornit. Emily si však stojí za tím, že ženská krása a sexualita by se měly vyzdvihovat. Ano, všeho s mírou, ale když jsou v módě i plus size modelky, proč by měla někomu vadit modelka s velkými prsy, která se ráda svléká, souhlasíte?