Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lidé nemohou šílence Aleše v Prostřenu! vystát: Patříš do blázince, shodují se

+ Další 2 fotografie
Prostřeno
Kontroverzní osoba jménem Aleš Bejr (42) se po mnoha účinkování v různých pořadech dostal i do show o vaření Prostřeno. Hned v pondělí předvedl, že není úplně normální a ostatní soutěžící nepřestane překvapovat celý týden. Diváci však na Aleše Bejra nereagují s nadšením, naopak ho dost kritizují a vyhrožují, že pokud nebude předčasně vyloučen, přestávají se na Prostřeno dívat.

Aleš Bejr leží od pondělí v žaludku nejen spoluhráčům, ale i divákům. Lidé v internetové diskuzi ho označují za "trapáka a ubožáka". Rozhořčení diváci, jimž není po chuti výstřední chování, které Aleš předvádí, dokonce vyhrožují, že pokud Bejra Prima z pořadu nestáhne, přestanou se dívat.

Jenže to není technicky zcela možné. Díly Prostřeno jsou už dávno předtočené a žádný hráč nemůže být tím pádem v době, kdy se Prostřeno vysílá, vyloučen. V pondělí na sebe Aleš upozornil nezvyklým outfitem i rýpavým chováním, kdy hostitelku Moniku kritizoval za to, že nemá zalité kytky.

Po prvním dílu se strhla pod Alešovým profilem bouřlivá diskuze. "Většího trapáka s tak profláknutým obličejem jsem dlouho neviděla. Nevadilo by mi, že přišel se psem, ale za to vše dát jen 1 bod?! TV Primo, takové hodnocení za slušné jídlo byste měli automaticky nějak dorovnat středem, a to 5 body. Pokud to takto bude dělat u všech, tak by měl být vyloučen, ubožák," napsala rozhořčená divačka.

"Musím napsat znova, protože se snažím dokoukat do konce, ale nemyslím si, že je jen ubohý, ale patří do blázince," napsala další.

Jsme zvědaví, jak toto celé dopadne a zda Aleš v průběhu týdne změní svoji taktiku.

Související články

Další články