Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lidé nakládají Tamaře Klusové kvůli změně vizáže: Vypadáš jako po těžké nemoci!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 31 fotografií
drsná kritika
Sto lidí, sto chutí, praví staré přísloví. Nikdy se člověk nemůže zavděčit všem. O tom ví své Tamara Klusová (31), která před pár dny prošla radikální změnou. Z blond vlasů přešla na tmavou barvu a navíc si nechala ostříhat ofinu. Tamara se v obličeji opravdu hodně změnila a sledující i nesledující na jejím Instagramu ji na to nevybíravě upozorňují.

Manželka zpěváka Tomáše Kluse (33) se dlouho rozhodovala, jestli má do změny barvy jít. Dokonce vyhlásila anketu, která ji ale v rozhodnutí moc nepomohla - skončila totiž téměř padesát na padesát. Tamara však vsadila na svůj vrozený instinkt a chtěla se vrátit ke své přirozené barvě, ve které se většinou člověk cítí nejlépe.

Maminka tří dětí si navíc ještě nechala ustřihnout ofinu a mnohé ženy jí začaly psát, že vypadá jako s parukou po těžké nemoci... Takové komentáře si snad Tamara nezasloužila. "Mně se v té barvě nelíbíte, blond Vám slušela víc"... to je jen zlomek z negativních komentářů, které se v bouřlivé diskuzi objevují.

Tamara má i přesto hodně fanoušků, kteří by ji pochválili, i kdyby měla na hlavě zelenou barvu. Taktéž se jí zastávají v té slovní přestřelce, kterou rozpoutala obyčejná změna barvy vlasů...

Související články

Další články