Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lidé nadávají na Kuneše: Porotce StarDance jim leží v žaludku kvůli Darije a Dominikovi

Kuneš dal Daruje za její scénický tanec devítku, podle lidí ale měla dostat desítku.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Se souhlasem ČT
+ Dalších 28 fotografií
Komentáře

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička předvedli v průběhu osmého večera StarDance hned dva tance, přičemž ten druhý byl scénický s taneční company. Darija si střihla i sólo, což diváci na sociálních sítích ocenili. Ostře však zkritizovali porotce Václava Kuneše, který byl jako náhrada za nemocnou Tatianu Drexler. Kuneš totiž dával v průběhu celého večera nízké známky a zvlášť u Darijy se jim zdá jeho hodnocení obzvlášť mizerné.

Herečka Darija Pavlovičová a tanečník Dominik Vodička předvedli během sobotního přenosu StarDance dva skvělé tance, jak ostatně zhodnotili i porotci a lidé na sociálních sítích. Za první tanec si od porotců vysloužili nejdříve 28 bodů, za druhý scénický tanec pak 29 bodů.

Zatímco porotci Richard Genzer a Zdeněk Chlopčík jim u scénického tance dali oba po desítkách, náhrada za Tatianu Drexler, Václav Kuneš, jim dal devítku, což si uživatelé na sociálních sítích nechtějí nechat líbit. „Co tam ten Kuneš plkal? Nejlepší scénický tanec večera, jeden z nejlepších scénických tanců historie StarDance a jako 9, jo?“ nechápe jeden z uživatelů.

Vodičkova choreografie

A další s tímto názorem souhlasí. „Tánička by dala desítku,“ myslí si uživatelka Kamila.Tohle byl tanec za 3× 10! Nechápu, že nedostali plný počet,“ okomentovala Michaela. Jako pardon, ale Kuneš je fakt úplně mimo. Doufám že už tam příště bude zase Táňa,“ doufá Nikola.

Rozhovor s Darijou a Dominikem:


Pod příspěvkem se objevil také komentář tanečníka Dominika Vodičky. „Co dneska nezaznělo a mrzí mě to, je fakt, že choreo jsem dělal já. Tak jsem vám to sem chtěl jenom napsat, protože mi to přijde fér. Jsem strašně rád, že se vám to takhle líbilo! Darija je bohyně, tančit 1 minutu z 90 sekund sama, byl to risk a podle komentářů vyšel,“ připsal v komentářích Vodička.

Související články

Další články