Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Lidé na brutálně utýraného Marečka (†3) nezapomněli: Na hrobeček mu nosí plyšáky a zapalují svíčky

Lidé na brutálně utýraného Marečka (†3) nezapomněli: Na hrobeček mu nosí plyšáky a zapalují svíčky
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
vzpomínka na marečka
Případ utýraného Marečka z Loun nadzvedl českou veřejnost. Veřejnost nemůže uvěřit tomu, jak dospělý člověk může ublížit malému a bezbrannému dítěti. Marečka utýral k smrti dvaadvacetiletý Josef Kuča, který odešel od soudu s trestem 22 let, ale za několik málo dní ve vězení zemřel. V současné době čeká soud partnerku Kuči Simonu T., která se měla na mučení Marečka podílet a neudělala nic, aby tomu zabránila. Lidé ovšem na Marečka nezapomněli a nosí mu k hrobu svíčky a plyšáky.

Tragický příběh tříletého Marečka z Loun šokoval snad každého Čecha. Brutálního týrání se na malém Marečkovi dopouštěl otčím Josef Kuča, který chlapce pálil cigaretami i žehličkou, usazoval ho na rozpálenou plotnu a brutálně ho bil.

Soud Kuču poslal do vězení na 22 let, trest si však neodpyká, protože ve vězení spáchal sebevraždu. Rodina Kuči vystrojila vrahovi honosný pohřeb a na svoji poslední cestu byl tyran vyprovozen v bílé rakvi. To samozřejmě veřejnost velmi těžce nesla.

"Takový člověk si nezaslouží žádný pohřeb, natož v bílé rakvi. Je to strašné. Že není jeho rodině hanba," zněl jeden z tisíce komentářů na sociálních sítích. I přesto, že byl Kuča odsouzený vrah, jeho pohřeb byl velmi emotivní. Jedna z přítomných žen se dokonce zhroutila a museli jí pomáhat.

Nyní čeká soud i matku zesnulého Marečka Simonu T., která nese podíl na smrti svého syna. Lidé na roztomilého kluka, který měl celý život před sebou, ale nezapomněli. Na jeho hrob nosí plyšáky, vzkazy a zapalují svíčky.

"Dnes jsem byla Marečkovi zapálit svíčku... Odpočívej v pokoji, broučku," píší lidé. Na počest malého chlapce lidé zasadili strom, ze kterého se stal jakýsi pomník na památku zbytečně vyhaslého života.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy