Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Lidé mi nadávají do anorektiček a bulimiček! Veronica Biasiol si prochází nelehkým obdobím

Líbí se vám?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Čím dál tím více populární youtuberka, blogerka a momentálně také modelka Veronica Biasiol (19) překonává v posledních dnech nelehké období. Kvůli své práci, ale hlavně kvůli sobě se snaží vypadat skvěle a tvrdě na sobě maká, sledující si ale myslí něco jiného a dávají jí to pořádně sežrat!

Být populární a sledovanou osobností na Instagramu není jen procházka růžovou zahradou. Lidé vás denně nejen sledují, ale komentují, urážejí a snaží se pomocí zpráv a komentářů dostat do povědomí a někdy až vetřít se vám do života.

Něco podobného zažívá momentálně Veronica Biasiol, která kromě YouTube, blogu, navrhování svých vlastních modelů také maká na sobě a tvrdě dře ve fitku. „Lidé mě v poslední době napadají za to, že jsem moc hubená a podle nich trpím poruchou příjmu potravy.“

„Také mi píšou, že jsem podvyživená a údajně motivuji mladé dívky, aby vypadaly jako kostry. Jsem vysoká 174 centimetrů a vážím 53 kilogramů, mám lehké kosti a nemyslím si, že je na tom něco špatného. Denně totiž žeru všechno, co vidím, jak blázen, akorát pravidelně cvičím,“ řekla exkluzivně pro eXtra.cz Veronica.

Související články

Další články