Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lidé mají o SuperStar 2020 jasno: Barbora Piešová je buldozer, nejslabší článek překvapí

Lidé mají o SuperStar 2020 jasno: Barbora Piešová je buldozer, nejslabší článek překvapí
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
SuperStar
Za necelý týden čeká soutěžící superfinále, kam se probojovalo pět nadaných šťastlivců. V anketě eXtra.cz mohli diváci hlasovat, kdo by se podle nich měl stát novou SuperStar 2020. Favorité jsou dva a jejich jména patrně nikoho nepřekvapí. Ovšem jeden z pětice začínajících zpěváků u fanoušků pěvecké show zcela propadl.

Kvůli pandemii koronaviru má pěvecká show SuperStar zcela jiný harmonogram, než jsou lidé z uplynulých let zvyklí. Minulou neděli bylo pro mnohé šokem, že z deseti finalistů vypadlo rovnou pět. "Jak si máme soutěžící oblíbit a dobře je poznat, když je vyřazujete takhle rychle?" ptají se rozhořčení fanoušci.

Už za necelý týden se dozvíme, kdo z pětice superfinalistů získá titul SuperStar 2020. Někteří fanoušci již mají o vítězi jasno, ale všichni moc dobře vědí, že v této soutěži se nemůžete spoléhat zcela na nic a výsledek může být velmi překvapivý.

V anketě eXtra.cz na celé čáře bodovala skvělá Barbora Piešová, ale na záda jí dýchá Martin Schreiner, který sice skončil na druhé příčce, ale skutečně velmi těsně. Naopak velkým propadákem byl Giovanni Ricci, který v hlasování skončil na úplně posledním místě s nejméně hlasy.

"Letos vynikající SuperStar, kdo sleduje, tak ví, kdo ne, tak kritizuje, protože tomu nerozumí. Je to skvělá show, plno srandy a zábavy," píšou další. A co myslíte vy? Kdo je váš jasný favorit v letošní sérii?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy