Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Lidé kritizují Ebena, porotu i Černochovou: Zpěvačce nadržujete, myslí si

Tereza Černochová to rozjela.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další fotografie
StarDance

Diváci šijí do letošního ročníku StarDance. Kromě výkonů moderátora Marka Ebena se jim třeba nelíbí jeho tykačka s Terezou Černochovou (38). Kromě toho mají navíc pocit, že zpěvačce ještě porota nadržuje a dává jí více bodů, než si zaslouží. Kde je pravda?

Eben není ve formě

"Pan Eben už má to nejlepší za sebou. Jak jsem ho měl rád, tak teď si stále stojí patou na vedení, glosuje, co není vtipné, směje se sám svým vtipům, a obecenstvo neví, jak reagovat! Tak se radši na popud produkce smějou také," napal na sociální sítě divák Michal. Není jediný, kdo Ebena (63) i celý letošní ročník StarDance kritizuje.

"Letošní StarDance - myslím přímé přenosy - jsou takové bez šťávy. V minulých ročnících diváci více tleskali, reagovali na vtipy a narážky nejen pana Ebena, ale i poroty. Házely se plyšáci... Letos mi přijde StarDance taková nijaká. Tím samozřejmě nemyslím soutěžící, ti dřou a trénují na plný pecky, klobouk dolů před nimi," postěžovala si třeba divačka Lucie.

Nadržuje porota Černochové?

Část diváků má navíc pocit, že se v tomto ročníku přehnaně nadržuje. "Příliš nadržujete Terezce Černochové," myslí si Dana a rozhodně není jediná. "Nadržují jí viditelně a nejlepší rozhodně není," má jasno Svatava. S tou souhlasí i další diváci, kterým vadí vysoké počty bodů, které zpěvačce porota uděluje, ale třeba i tykačka s moderátorem Ebenem.

"Terezku buď lidí milují, nebo zkrátka nemusí. Já se řadím do té první skupiny," myslí si ale Bára, podle které si zpěvačka vysoká hodnocení za své výkony na parketu jasně zaslouží. Logicky se tak ozývají i Terezini (38) fanoušci, kteří s posměváčky nesouhlasí. "Terezko, máte obrovský ženský sex-appeal, tančí Vám to a ještě k tomu jste chytrá a inteligentní," vzkazuje zpěvačce třeba divačka Dana.


Související články

Další články