Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Lidé jsou posedlí novým trendem v tetování! Šli byste do toho také?

Co říkáte, vydrželi byste to?
+ Další 3 fotografie
Tetování je trend, který přetrvává po tisíciletí a zrovna, když si říkáte, že už vás nic nemůže překvapit, tak se objeví nějaká novinka, která vám vyrazí dech. Tentokrát se rozmohl trend nechat si potetovat podpaží.

Ne že by tento trend byl vyloženě nějakou novinkou, lidé se jistě nechávají tetovat v podpaží už nějakou dobu, ale až v poslední době se z toho stal vyloženě trend. Milovníci tetování, a to převážně ženy, přicházejí do tetovacích salonů s tímto speciálním přáním, jehož výsledky pak sdílejí na svých sociálních sítích.

Reakce na tetování v podpaží jsou různé, většina lidí si však nedokáže představit, jakou bolest musejí lidé absolvovat. Kůže v podpažní jamce je totiž velmi tenká a citlivá. Jiní si zase myslí, že tetování v podpaží musí velmi lechtat." Nemluvě o tom, že se pak nemůžete poměrně dlouhou dobu depilovat":https://www.extra.cz/…pak-bude-dit.

Když se to vezme kolem a kolem, je to sice trend pěkný, ale na druhou stranu značně nepraktický. Co myslíte vy, šli byste do toho?

Mohlo by vás zajímat

Další články