Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lidé jsou po Výměně manželek v šoku: Proč uvazujete buldočka k topení?!

Výměna manželek
Zdroj: se souhlasem tv nova
+ Dalších 7 fotografií
Reakce lidí

Nová řada Výměny manželek, kterou vysílá televize Nova, s sebou přinesla další vlnu dramat. Temperamentní Bára se musela potýkat se vzdorovitým Jarouškem, zatímco rozdílná Jarka si musela poradit s pohodlným Pavlem. Lidi v komentářích na sociálních sítích nejvíce rozhořčil fakt, že byl pes jednoho z manželů přivázaný na mnoha záběrech k topení.

Manželka a maminka Bára (32) nechala doma svého muže Pavla (36) a dvě dcery Barunku a Elišku a vypravila se do rodinného domu v moravské vesničce Hlivice. Svou roli si vyměnila s klidnou Jarkou (39), která „opustila“ manžela Tondu (53) a dva kloučky Martina s Jarouškem a na deset dní se zabydlela v šenovském bytě.

Ačkoliv se ve Výměně manželek nic tak dramatického neodehrálo, lidé si v komentářích stěžovali na jednu věc. Na to, že byl v rodině Báry a Pavla v záběrech neustále přivázán pejsek k radiátoru. Pes by měl jít do lepší rodiny. Stále měl na sobě kšíry a byl uvázaný u topení,“ napsal rozhořčeně jeden z komentujících. „Za toho psa u topení bych jim okamžitě nafackovala,“ připsala další.

Pavel se k incidentu vyjádřil

V komentářích se k celému incidentu vyjádřil i Pavel Habr, majitel onoho psa. „Pes musel být chvilkama uvázaný z důvodu přání režiséra, protože po něm neustále skákal a kousal kabely. Oni tak nemohli natáčet, proto byl přivázaný. Jinak pes běhá volně, bohužel v této situaci rozhodl režisér,” obhajoval se Pavel a ostře se navážel do komentujících. „Váš projev je ubohý,“ psali mu na to lidé.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy