Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Lidé ji přesvědčují, ať si nechá obří mateřské znaménko odstranit. Ona nechce a je na skvrnu pyšná!

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 7 fotografií
Profesionální kanadská tanečnice Cassandra Naud (22) odmítá plastickou operaci a tvrdí, že na své obrovské mateřské znaménko je vlastně pyšná. Že je to taková její osobní značka, která ji odděluje od ostatních tanečnic, kterých jsou tisíce.

Profesionální tanečnice Cassandra Naud z kanadské provincie Alberta odmítá plastickou operaci a říká, že mateřské znaménko je pozitivní značkou, která ji odlišuje od zbytku tanečního světa.

"Moje mateřské znaménko ze mě dělá jedinečnou osobnost. Jsem to prostě já. Musím vám říci, že jsem nikdy necítila, že by mě znaménko nějak omezovalo," uvedla Cassandra pro Daily Mail.

Cassandra se narodila s tzv. hypertrichózou, což je vzácný syndrom, který postihuje asi jednoho člověka z milionu.

Jde o genetickou mutaci pohlavního chromozomu X, který zapříčiní, že na určitém místě těla se začne tvořit nadměrné ochlupení. Nemoc je známá také jako syndrom vlkodlaka

Když se Cassandra narodila, byli její rodiče postaveni před nepříjemnou volbu. Bylo jim řečeno, že mateřské znaménko z tváře jde odstranit, ale že by pak jejich dceři zůstaly celý život velké jizvy. Rodiče tehdy operaci odmítli.

Cassandra je jim dnes vděčná. Je přesvědčena, že mateřské znaménko ji nijak nelimituje Že i tak žije šťastný život.

Související články

Další články