Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lidé grilují Slovákovou kvůli poprsí: Nela obhajuje silikony a tvrdí, že nic nevisí

Lidé grilují Slovákovou kvůli poprsí: Nela obhajuje silikony a tvrdí, že nic nevisí
Zdroj: Instagram/Nela Slováková
+ Dalších 5 fotografií
silikony
Mnoho lidí se Nely Slovákové (30) na Instagramu vyptává, zda zase nemá o něco větší poprsí. Brněnská podnikatelka totiž v bikinách opět odhalila svůj bujný dekolt a někteří její fanoušci mají za to, že se zastavila na klinice kvůli další úpravě. To však Nela vyvrací a poslala takovým lidem jasný vzkaz.

"Jsi byla opět na zvětšení?" ptala se slečna v komentářích. A nebyla jediná. Pod novými fotkami Nely Slovákové se nacházelo podobných komentářů více, avšak mnohé z nich už stačily být smazány. A Nelina ňadra se na Instagramu řešila ze všech stran. Někteří například ani netuší, že jde o silikony. "Kéž by i mě příroda obdarovala," smutnila Andrea a vzápětí dostala odpověď od další slečny: "Umělá prsa.".A další komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. "Docela visáče na silikony," ušklíbla se Markéta.

Brněnská podnikatelka Nela však spekulace o dalším zvětšení svých pokladů vyvrací, není to totiž poprvé, co si lidé něco takového myslí Tentokrát fanouškům poslala dost jasný vzkaz. "Až půjdu (na zvětšení), tak to budete všichni vědět, protože jako jedna z mála nemám potřebu nic tajit," nechala se slyšet Slováková.

Rozruch kolem podnikatelky Nely

Nela Slováková je v posledních měsících jedním z hlavních témat v souvislosti s koronavirem V nouzovém stavu prodávala roušky, a tam začaly problémy. Lidem zboží nedocházelo, storna se neřešila, Nela neodpovídala na zprávy, a ještě se chvástala tím, jak jsou její roušky stejně účinné jako respirátory typu FFP3 a mají v sobě aktivní stříbro. Což je pravda jen z části. Přečíst si o tom můžete ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy