Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Lidé chtějí dát moje dítě do mikrovlnky! Amber Heard se u soudu hystericky rozbrečela

Johnny Depp: Amber Heard u soudu s ním brečela, že jí vyhrožují smrtí
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
Soud

Soudní spor mezi hercem Johnnym Deppem (58) a jeho exmanželkou Amber Heard (36) neustále graduje. Tentokrát herečka z Aquamana předvedla hysterickou scénu, během níž vypověděla, že lidé údajně přejí smrt jí i jejímu dítěti - roční dcerce Oonagh Paige Heard. "Lidé chtějí dát moje dítě do mikrovlnky," řekla Heard podle portálu Daily Mail.


Heard a její právní tým se podle ČTK snaží v kauze vykreslit Deppa jako "muže dvou tváří", který se pod vlivem alkoholu a různých drog měnil v žárlivého agresora a násilníka, jenž si po vystřízlivění své činy nepamatuje nebo za ně odmítá přijmout zodpovědnost.

Depp a jeho tým zase tvrdí, že herec své exmanželce nikdy fyzicky neublížil a že se fyzického napadání dopouštěla naopak Heard, která se nyní snaží Deppa cíleně očernit.

Amber prý lidé vyhrožují

Po několikatýdenním přelíčení už Heard ztrácí nervy a v slzách u soudu vypověděla, jak jí prý Deppova pomlouvačná kampaň zničila život.

Představitel Jacka Sparrowa měl prý přimět miliony lidí, aby ji psychicky mučili. "Lidé mě chtějí zabít a říkají mi to každý den. Dokonce chtějí strčit mé dítě do mikrovlnky," řekla podle serveru Daily Mail herečka a pokračovala ve svém monologu.

"Johnny mi vyhrožoval, že pokud ho někdy opustím, přinutí mě na něj myslet každý den, až do smrti. Jsem lidská bytost. Tohle si nezasloužím," prohlásila.

Záchvaty paniky

Heard se podle svých slov potýká se záchvaty paniky. "Třesou se mi ruce, v noci se probouzím s křikem... moji přátelé se musí řídit řadou pravdidel, jak mě nevyděsit nebo jak se mě nedotýkat." Dále uvedla, že má i speciální pravidla pro své partnery a lékaře, zejména gynekologa.

"Nepřála bych tuto situaci ani svému nejhoršímu nepříteli. Jen chci, aby mě Johnny nechal na pokoji," dodala.

Depp požaduje přes miliardu

Závěrečné řeči jsou naplánované na 27. května, porota se poté začne radit, na čí stranu se ve sporu přikloní.

Depp podal žalobu na Heard kvůli jejímu sloupku v listu The Washington Post z roku 2018, v němž se texaská herečka označuje za "veřejně známou tvář domácího násilí", ačkoli svého bývalého manžela přímo nezmiňuje.

Herec tvrdí, že kvůli článku přišel o práci na několika výnosných filmech, a požaduje po Heard odškodné ve výši 50 milionů dolarů (1,16 miliardy korun). Herečka následně podala na herce protižalobu, v níž požaduje po Deppovi dvojnásobnou částku.


Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy