Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Lidé brečí smíchy z Karlosovy bagety: Snad vydrží déle než dvě minuty, narážejí na Riku

Na svatbu zvolil černý oblek s bílými detaily.
Zdroj: eXtra.cz/Jiří Schott
+ Další 4 fotografie
jídlo

Zápasník Karlos Vémola je tváří nové "chlapácké" bagety v Bageterii Boulevard. "Život dokážu opepřit nejen soupeřům ale i sobě," cituje řetězec rychlého občerstvení na Facebooku slova slavného bijce, který se v těchto dnech vrátil z nemocnice domů. Jenže produkt se stal hned terčem jízlivých poznámek zákazníků. "Takže si půjdu pro bagetu a ona nebude, protože se Karlos náhodně zranil?" píše jeden z nich.

Řetězec rychlého občerstvení Bageterie Boulevard se nebojí pouštět do experimentů. Po bagetě vítěze speciální výzvy v soutěži MasterChef, kterou vyhrál pozdější celkový vítěz této soutěže Martin Pecina, nyní Bageterie přišla s drsnou Bagetou Lok Lak, jejíž tváří se stal zápasník Karlos Vémola.

"Půjdu si pro bagetu a ona nebude?"

Ten byl přitom tento týden propuštěn z motolské nemocnice, kde dle svých slov bojoval o život. Bijec je naštěstí z nejhoršího venku, přesto se cítí jako troska a potřebuje si srovnat nejen své zdraví, ale také myšlenky.

Nyní však na jeho bagetu padají jízlivé poznámky a vtipy pod příspěvkem Bageterie. "Chápu, že je marketingově fajn, když výrobek má svou tvář ... tady se to ale fakt nepovedlo a pořádný chlap ve spojení s tímto mě dohání k slzám smíchu a nezachrání to ani žvanec," myslí si Nikola.

"By mě zajímalo, jak vznikl ten název... předpokládám, že když se kolem Karlose pohybují jména jako Lela, Lili a Lulu.. tak něco jako Lola s písmenem k za každou slabikou, bylo jen otázkou času," uvažuje Martin. "Takže si půjdu pro bagetu a ona nebude, protože se Karlos náhodně zranil?" táže se Pietro.

"Doufám, že bageta taky nebude dvouminutová záležitost...," rýpl si pak uživatel jménem Suprák ve zjevné narážce na zprávu, kterou Vémola poslal své tehdejší milence Rice Fane. "Zažiješ nejlepší dvě minuty ve svém životě," lákal Vémola mladičkou Riku Fane na sex. Pornoherečce se to však zdálo málo a zeptala se ho, zda by to nešlo protáhnout aspoň na tři minuty.

Související články

Další články