„Za 11 dní náš film vidělo 204 000 diváků a vás je tady 7000, kteří nám píšete neuvěřitelně milé a povzbuzující zprávy! Moc vám děkujeme, je to pro nás velký úspěch!“ hlásí oficiální FB stránka filmu Lída Baarová.

Filip Renč natočil film, který láme rekordy. Už dlouho se žádnému českému snímku tak dobře nedařilo. Divákům se líbí dobové kostýmy, honosné večírky, které nacistický režim pro své hvězdy pořádal, a hlavně výkony herců. Pavel Kříž je v roli Hitlera přesvědčivý, ale ještě víc se diváci těší na hlavní hvězdu Táňu Pauhofovou.

„Včera jsem byla na Lídě podruhé a byla jsem opět unešena!!! Stejně jako poprvé jsem ještě dlouho po skončení filmu byla plná emocí a značnou chvíli mi trvalo, než jsem se z toho vzpamatovala. A Tánin výkon mě i podruhé absolutně dostal!!“ píše se v hojně lajkovaném komentáři na FB.

Jak je vidět, Lída Baarová se v kinech bude držet ještě hodně dlouho. Pokud jste film ještě neviděli, šup na něj do kina! Chcete se o téhle legendární herečce dozvědět něco víc? Klikněte SEM.