Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Libyjec obžalovaný ze znásilnění dívky (16) u Litoměřic: Nic si nepamatuji, tvrdí

Zdroj: TV Nova
výpověď
Litoměřický soud se začal ve čtvrtek zabývat případem Libyjce Abdallaha Ibrahima Dialla (30), který je obžalován ze znásilnění nezletilé dívky u Litoměřic. Diallo u soudu tvrdil, že ho dívka napadla a že byl v šoku. Prý si nepamatuje, jestli s ní měl pohlavní styk. Děvčeti bylo v té době 15 let.

Podle obžaloby Abdallah Ibrahim Diallo 18. června zaútočil na teprve 15letou dívku z Terezína u Litoměřic. V obžalobě stojí, že obžalovaný uchopil nezletilou za rameno, povalil ji a začal ji líbat. Oběť se bránila, Diallo na ní ale i tak vykonal nechráněnou soulož a když bylo po všem, odcizil jí mobilní telefon.

Policie Dialla zadržela krátce po činu a soud ho poslal do vazby. Za znásilnění mu hrozí 2 až 10 let za mřížemi. Obžalobu dostal ve francouzštině a v tomtéž jazyce i vypovídal. Podle informací serveru Novinky.cz uvedl, že si myslel, že jede vlakem do Francie a poté, co vystoupil v Česku, byl prý zmatený a nevěděl kde je. U vlaku jeho oběti spadl telefon a on jí ho údajně chtěl podat, na což dívka měla zareagovat tím, že ho napadla. On se jí údajně snažil vysvětlit, že jen hledá místo, kde se nají.

Soudkyně se obžalovaného zeptala, jak si vysvětluje, že na těle dívky byly nalezeny jeho tělní tekutiny. K tomu se ale nechtěl vyjádřit, uvedl, že byl v šoku a že si nepamatuje, zda došlo k pohlavnímu styku.

Související články

Další články