Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Libůstky Bohuše Matuše: Lucince barvím vlásky, je to moje miminko, hrajeme si

Zdroj: Profimedia.cz/TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
láska
Vztah předního českého tenora Bohuše Matuše (46) s o třicet let mladší přítelkyní Lucinkou (16) budí stále velké emoce. Ačkoliv jim lásku mnoho lidí přeje, sám Bohuš už několikrát přiznal, že se setkal s negativními ohlasy i ve své profesi. Navzdory tomu si lásku k mladší slečně užívá a o svou Lucinku se i náležitě stará. V pořadu televize Nova dokonce přiznal, že jí dělá i kadeřníka.

Bohuš Matuš (46) a jeho přítelkyně Lucka mají hezký vztah. Vzájemně se o sebe starají, což by jim mohl leckdo závidět. Bohuš v pořadu Život ve hvězdách prozradil ještě víc…

Full servis

Lucinka, se kterou se Bohuš seznámil v divadle, prý ráda peče a Bohuš naopak zase rád vaří. Proto oba přibrali nějaké to kilo… U nich dvou platí dvojnásob, že láska prochází žaludkem. Zpěvák, který za čtyři roky oslaví padesátku se netají tím, že si svou milou rád hýčká. Dokonce se pouští i na muže do složitějších úkonů, jako je barvení vlasů. „Lucince jsem i nabarvil vlasy, je to takové moje miminko,“ přiznal rozněžněle Bohuš.

Zakládání rodiny

Plány na svatbu nebo rodinu jsou ale ještě v nedohlednu, i když Lucka by se podle svých slov nebránila. „Klidně už teď, ale ještě si počkám,“ odpověděla na otázku, kdy by se představovala, že se s Bohušem usadí.

Nesmělá Lucinka je pro Bohuše ideální partnerka, jelikož ho prý zbytečně nezatěžuje zbytečnými starostmi. Časově vytížený zpěvák se momentálně chystá na hlavní role ve dvou muzikálech a Lucinka je pro něho velkou oporou.

„Když nejezdím po vystoupeních nebo nezkouším, tak si s Lucinkou hrajeme,“ uzavřel šťastný Bohuš.

Související články

Další články