Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Libuška z Ulice se po letech vrací na obrazovky: Zuzana Vejvodová (42) zraje jak víno

Zuzana Vejvodová
Zdroj: Herminapress
+ Další 3 fotografie
zpověď

Herečka Zuzana Vejvodová (42) byla před několika lety neodmyslitelnou tváří nekonečného seriálu Ulice, kde její dějová linka po šesti letech skončila. Po tomto konci se věnovala své rodině a dalším pracovním příležitostem, jenže definitivní zvonec tehdy na TV Nova nezazvonil. Zuzana se dle informací deníku Super.cz vrací na obrazovky v plné parádě.

Zuzana Vejvodová patřila šest let mezi hlavní tváře seriálu Ulice, kde hrála roli Libušky Nekonečné. Ze seriálu odešla přesně ve 2000. díle a po nějakém čase přiznala, že jí změna prospěla, dokonce si ostříhala a obarvila vlasy.

V roce 2012 se navíc stala maminkou syna Jonáška, na kterého měla po konci v Ulici více času. "Když se mi narodil syn, zjistila jsem, že herectví není nejdůležitější věc na světě. Osvobodila jsem se tím a dnes hraji s daleko větší lehkostí," svěřila se půvabná brunetka před pár lety pro Český rozhlas.

Zuzana se vrací na obrazovky

Po konci Ulice měla herečka několik "jednorázových" pracovních příležitostí. Její fanoušky zajisté nejvíce potěší informace, že budou Zuzanu opět pravidelně vídat na televizních obrazovkách.

"Byla jsem v Ulici šest roků, skončila jsem někdy v roce 2014 a pak jsem dělala spíš jednorázové projekty, měla jsem čas se věnovat synovi a dělala divadla a jsem ráda, že se věci vyvíjejí takhle," řekla Zuzana pro Super.cz se slovy, že aktuálně natáčí seriál Jedna rodina, který se začne vysílat na jaře.

Pokud jde o její osobní život, tak má vedle sebe dle svých slov skutečnou oporu. "Synovi bude v lednu 11, není to už miminko, krom toho můj muž mi neskutečně pomáhá, takže jsem vděčná, že mám doma takovou oporu," uzavřela Zuzana Vejvodová.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy