Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Libuše Šafránková o pozornost nestojí a skrývá se před světem: Poznali byste herečku, která ztvárnila roli Popelky?

Herečka se v posledních letech velmi straní…
+ Další 3 fotografie
Libuše Šafránková (64) byla téměř k nepoznání, když v dešti bloumala po pražském sídlišti. Herečka, která se společnosti stále straní, z přítomnosti fotografa evidentně radost neměla a snažila si tvář zakrýt rukama.

Jedna z našich nejkrásnějších hereček, která to dotáhla až za hranice Česka Libuše Šafránková měla v posledních letech poměrně smolné období. Prodělala velmi zákeřnou rakovinu plic. I když to byly opravdu náročné chvíle, tak nemoc nakonec překonala.

V současné době se nechce příliš ukazovat na veřejnosti a spíš se jí straní. Když si nedávno vyšla na procházku po jenom z pražských sídlišť, tak se opravdu hodně maskovala a dala si obzvlášť záležet na tom, aby ji nikdo nepoznal.

Dlouhý šedý kabát, brýle a čepice. I přesto, že se snažila být velmi nenápadná, tak ji pár lidí poznalo. Snad má herečka to nejhorší období už za sebou a nyní přijdou opět zase ty dobré chvíle, protože s manželem mají po profesní stránce ještě velké plány.

Mohlo by vás zajímat

Další články