Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Libor Bouček: Zamilovaný vzkaz pro těhotnou ženu, slova vděku i líbání bříška

Zdroj: Archiv Libora Boučka
Láska
Moderátor Libor Bouček poslal dojemný vzkaz lásce svého života, modelce Gabriele Bendové. V jeho eseji nechyběla ani slova vděku. Pár jen září štěstím a těší se na miminko. Na nádherné vyznání zareagovala spousta celebrit.

„Láska je. Bez ohledu na polovinu února, bez ohledu na vzdálenost nás všech. Láska nemizí. V žádné své podobě. Cit, který je natolik přirozený, že ho náš živočišný druh svou myslí leckdy zpochybňuje, spekuluje nad ním, nebo ho naopak vystřeluje do sofistikovaných sfér. Zbytečně. Láska nemá racionální příčinu. Láska nastane. Jako základní stavební deska vztahu. A kdo se do stavby pustí, musí jen hlídat, aby deska byla pořád neporušená a neporušitelná. Na lásku se dá rezignovat, dokonce její monotematičnost může začít někoho nudit. Ale teprve ve chvíli, kdy v životě pochopíme její křehkost, začneme se o tu pravou a jedinou lásku starat. Naše existence zde je tak krátká, že je třeba ji právě s láskou co nejvíc prodloužit. Jsme v bezprecedentní době možností hledání. Jsme díky sociálním sítím s účtem každého jedince v době akcentování ega. Ale jen sdílení prodlužuje život. A proto přeju dnes nejvíc těm, kterým už jen pár minut či dnů chybí k tomu, kdy i oni budou milováni. A budou milovat,“ vyznal lásku své milované manželce moderátor Libor Bouček (40).

"":https://www.extra.cz/…-az-do-konce

„Náš domov vypadá takhle. Každý den. A já za to nepřestanu být vděčný, protože díky tomu jsou z minuty hodiny. A to jediné je v životě bohatství. Hezkého Valentýna! A mé ženě přeju hezký nedělní večer,“ dodal. Libor Bouček na sociálních sítích pravidelně sdílí dojemné a zamilované dopisy, které věnuje právě své Gábině (29). Půvabná modelka a finalistka Miss si tak nemůže přát lepšího a romantičtějšího manžela.

A krásná zpráva nezůstala bez odezvy. Zareagovala na ni spousta dojatých celebrit.** „Až jednou vydáš svou vlastní knihu, budu stát ve frontě na podpis s věnováním. To nejsou popisky. To jsou verše,“** rozněžnila se nad Liborovým vzkazem modelka Andrea Bezděková (27). „Cítím k tobě duchovní lásku,“ naposílala pozitivní vibrace páru herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (46).

Související články

Další články