Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Libor Bouček se rozpovídal o synovi: Bertíka láká písek a snaží se ho sníst

Na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary dorazila řada českých celebrit, mezi nimiž nechyběl ani oblíbený moderátor Libor Bouček (40). Ten se v rozhovoru pro eXtra rozpovídal, co má v následujících dnech v plánu. Mimo jiné také vyprávěl, jak se daří malému synkovi Bertíkovi.

Libor Bouček dorazil do Karlových Varů mezi prvními hosty už v pátek. Podobně jako řada dalších celebrit se i populární moderátor zúčastnil slavnostní premiéry filmu Zátopek. Předtím se ještě s redaktory eXtra.cz stihl podělit o informace, jak se má jeho půlroční syn Albert.

"Maličký se má velmi dobře, je na zahraniční cestě u moře, ze které se vrátí a doplní mě pak tady ve Varech. Podle posledních informací zkoumá písek. Fascinuje ho a chce ho sníst, takže se mu má žena snaží vysvětlit, že to není úplně vhodná potrava," pobavil Bouček.

Účast na charitě

Moderátor není na Mezinárodním filmovém festivalu jen za zábavou. Má na něm také pracovní povinnosti. Zúčastní se například charitativního koncertu, který organizuje rodinná nadace podnikatele Karla Komárka.

"Myslím, že když má člověk možnost něco zlepšit, tak nechci říct, že je to povinnost, to zní nadneseně, ale je to takový logický krok. Snažím se podporovat, ale nesnažím se, aby ta podpora viditelně podporovala mě. To mi přijde blbý," vysvětlil moderátor svou účast na charitě.


Související články

Další články