Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Libor Bouček se potřetí oženil: Moderátor vlezl do chomoutu s finalistkou Miss

+ Dalších 13 fotografií
svatba
Moderátor Libor Bouček (38) se potřetí oženil. Nevěstou není nikdo jiný než Gabriela Bendová (27), se kterou je už po dlouhou dobu. Svatba se konala na Okoři za přítomnosti mnoha slavných včetně Jiřiny Bohdalové či Jakuba Prachaře. Soukromí novomanželů bedlivě hlídá ochranka. Velkolepá oslava byla nachystaná v penzionu v Číčovicích.

Libor Bouček chtěl svatbu utajit, to se mu ale nepodařilo. Moderátor vstoupil do svazku manželského s Gabrielou Bendovou už v sobotu odpoledne, obřad proběhl na Okoři za přítomnosti spousty hvězdných kolegů a ochranky, která hlídala soukromí páru i hostů.

Po obřadu na Okoři se novomanželé společně s hosty přesunuli do obce Malé Číčovice, kde byla v penzionu přichystaná hostina a samozřejmě i velkolepá oslava. Tam nechyběly hvězdy, jako například Jiřina Bohdalová, Jakub Prachař, Patrik Hezucký či Lucie Šilhánová.

Gabriela Bendová se vdala poprvé, její vyvolený má však s veselkami více zkušeností. Jeho první manželkou byla Marianna Ďurianová, kterou si v roce 2006 vzal po půlroční známosti a s níž se 5 měsíců po svatbě rozešel. V roce 2009 si pak vzal tenistku Janu Hlaváčkovou, se kterou byl až do roku 2013.

Mohlo by vás zajímat

Další články