Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Libor Bouček se plácl přes kapsu: Pořídil si rodinné sídlo na Orlíku za 12,5 milionu

Libor Bouček a jeho manželka Gabriela tvoří krásný pár.
Zdroj: Se souhlasem Gabriely Boučkové
+ Další 2 fotografie
majetek

Libor Bouček (41) sice někdy bývá možná až nespravedlivě označován za českou moderátorskou trojku za Leošem Marešem a Markem Ebenem, ale roztáčet miliony umí stejně jako jeho kolega z Evropy 2! Jak se eXtra.cz podařilo zjistit, spíkr a šéf zábavy na Primě si s manželkou předminulý měsíc pořídili rodinné sídlo na Orlíku za 12,5 milionu korun. „To aby bylo kam chlapce vzít do lesa,“ potvrdil eXtra.cz informaci sám Libor.

Libor Bouček utrácel miliony

Libor Bouček je jedním z nejtalentovanějších moderátorů v Česku. Jeden večer vás bude v televizi bavit při uvádění Máme rádi Česko, druhý den dopoledne bude mít na bedrech křest knížky, za pár hodin odkomentuje přímý televizní přenos fotbalu a večer stihne dvě firemní akce, z toho jednu v plynné angličtině.

Není proto divu, že jeho výdělky mu umožnily minulý měsíc investovat na prestižním místě na Orlíku, asi dvacet kilometrů od Příbrami, do pěkného víkendového bydlení. „Kdo vám to řekl?“ zajímal se nejprve Bouček zaraženě, když ho redakce eXtra.cz kontaktovala.

„Bude to pro nás takové hezké rodinné víkendové sídlo. Aby bylo kam chlapce vzít do lesa,“ podotkl, ale dál se o nově nabyté nemovitosti nechtěl bavit s tím, že jde o jeho soukromí.

Co koupil

Víkendové bydlení (dům s přilehlou zahradou) si pořídili s manželkou Gabrielou (30) do společného jmění a podle katastru nemovitostí je stálo 12,5 milionu korun. Ze smlouvy, jak bývá obvyklé, nevyplývá, že by dům pořizovali na hypotéku.

Dům získali i s vybavením, které naznačuje, že nepůjde o žádnou polorozpadlou chajdu: nechybí tu takzvaná americká lednička, kožené sedačky, veškeré obvyklé domácí spotřebiče, klimatizace a podobně.

Jejich nové bydlo stojí jen kousek od řeky a obklopuje ho jen pár sousedů, ale hlavně spousta zeleně, lesů a vůbec krásné přírody. Tohle místo je pro výchovu malého syna Alberta jako stvořené.

Synátor Libora je ostatně velmi živé dítě, takže bude potřebovat spoustu vjemů k zabavení. On mluví pořád. Poslední čtyři měsíce mluví hrozně moc, není mu rozumět, dává ta slova dohromady. Už řekl máma, bába, táta, toto, je tam všechno. Ale mám obavu, že jak je upovídaný, aby se nevydal stejným směrem, ty sklony k tomu má, je to až překvapivé, prozradil Libor Bouček pro eXtra.cz již před časem.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy