Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Libor Bouček promluvil o show 1 PROTI VŠEM a Leoši Marešovi

Tahle dvojice se objeví společně po dlouhé době.
Show, která nemá v televizním světě konkurenci. V živém vysílání se hraje až o 15 milionů korun a platí jediné – velká zábava, při které může vyhrát opravdu každý! Tipují se totiž odpovědi na neuvěřitelné experimenty a úkoly, na které se nedá najít správná odpověď ani na internetu, ani vyčíst v encyklopediích. Vůbec poprvé v historii v tomto formátu se na obrazovce setkávají dvě moderátorská esa Libor Bouček (37) a Leoš Mareš.(42). Libor navíc poskytl rozhovor nejenom o soutěži.
  • Na co se diváci můžou těšit v nové show 1 proti všem?

Můžou se těšit na to, že budou moci po dlouhé době vyhrát docela slušný peníze, protože v každé epizodě se bude rozdělovat jeden a půl milionu korun. A princip je jednoduchý, nebudeme chtít po divácích žádné vědomosti ani znalosti, ale pouze dobrý odhad. V celkem šesti kolech se rozdělí jeden a půl milionu mezi diváky, kteří budou naši show sledovat a budou mít u sebe mobilní telefon, nebo to vyhraje soutěžící ve studiu. A závěrečné kolo a daný odhad rozhodne o tom, kdo si peníze odnese – jestli náhodně vybraný televizní divák nebo jeden konkrétní člověk ve studiu. Prostě a jednoduše – jeden divák proti všem!

  • V čí hlavě se zrodil tento nápad?

Je to osvědčená záležitost ze zahraničí. Show má velký úspěch ve Skandinávii, je to jeden z největších hitů, který se za poslední dobu objevil a pomalu se dostává do dalších evropských zemí.

  • S kým budeš novou show moderovat?

Já si myslím, že je to unikátní setkání s mým kolegou z rádia. Strašně se na to těším a jsem rád, že to budeme dělat společně s Leošem Marešem (42).

  • Moderovali jste spolu zatím jen jednou, a to přenos České Miss. Co od vaší spolupráce očekáváš?

Tak já to říkám vždycky, že je málo lidí, se kterými si o té práci můžeš popovídat, protože co si budeme povídat, děláme stejnou profesi. Takže se těším hlavně na jeho profesionální přístup a na jeho energii a nápady. Myslím si, že hodně lidí mezi námi hledá nějakou rivalitu, ale my se vídáme každý den, vysíláme v jednom rádiu. Takže to vnímám tak, že můžu dělat s kamarádem.

  • Vaši moderaci s Leošem ale bude doplňovat i jedna dáma – proč?

Je to velmi jednoduché vysvětlení. Protože žena je vždycky nejrozumnější v jakékoli mužské společnosti, takže i my potřebujeme jednu ženu. A Klára „Angeé“ Svobodová provede pokusy a experimenty, které absolvovala a jsou částečně předtočené. Některé věci, které si vyzkoušela, jsou i dost nebezpečné a plné adrenalinu a my tam prostě raději pošleme někoho mladšího. Přece jen my jsme starší chlapci, kteří mají rádi klid.

  • A jak jsi na tom s odhadem ty?

Myslím si, že tak středně. Ten odhad fakt není o žádných vědomostech ani znalostech, ale leckdy je to o štěstí a nějaké té zkušenosti, proto je ta soutěž otevřená komukoliv. A nezáleží na tom, jestli máte vystudovanou Univerzitu Karlovu, doktorandské studium anebo jestli máte učební obor, což je v dnešní době daleko lukrativnější než mít Univerzitu Karlovu… Takže je to opravdu pro všechny.

Mohlo by vás zajímat

Další články