Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Libor Bouček pro EXTRA o Eurovizi: Lake Malawi určitě postoupí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
EUROVIZE
Eurovision Song Contest startuje v úterý večer v izraelském Tel Avivu prvním semifinále. A coby komentátor pro český přenos bude Libor Bouček (35), který se řadí k nejoblíbenějším a nejrespektovanějším tuzemským moderátorům. Redakci eXtra.cz poskytl rozhovor, v němž netajil své dojmy z televizního megaformátu, ale promluvil i o českém zástupci - skupině Lake Malawi.

V semifinále se naší kapele Lake Malawi postaví mimo jiné zástupci Kypru, Finska, Polska, Maďarska, Belgie, Austrálie, Portugalska nebo Řecka. Druhé semifinále se odehraje ve čtvrtek 16. května. Hostem finále bude zpěvačka Madonna, která zazpívá dvě skladby. Do Izraele přijede se stošedesátičlenným týmem a mluví se o tom, že její vystoupení bude stát asi milion dolarů.

Moderátor Libor Bouček bude z komentátorského stanoviště popisovat českému divákovi dění z prestižní události – 64. ročníku Eurovize.

Jak hodnotíte Eurovizi? Je to největší nesportovní televizní událost a pro člověka, který se televizí živí je strašně inspirativní pozorovat, jak se 41 zemí staví k velký show; a myslím, že i letos se ukáže, že to velký český televize nedělají vůbec špatně.

Hodnotíte kladně tento koncept? Ta soutěž mě baví; když člověk odhodí předsudky, je to prostě skvělá zábava.

Co vás na Eurovizi překvapilo? Letos mě překvapil počet skladeb v domácích jazycích, ve srovnání s loňskem je angličtina na ústupu.

Jak vidíte šance zástupců Česka? Myslím, že Lake Malawi postoupí, jsem si tím jist.

Kolik času vám zabere příprava na komentování takového megaformátu? Docela dost – je to v rámci týdnů.

Související články

Další články