Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Libor Bouček o třetí svatbě: Čím ho milovaná Gabriela dostala a co řekl o miminku

Zdroj: instagram
+ Dalších 12 fotografií
ROZHOVOR
Uznávaný moderátor Libor Bouček je potřetí v chomoutu. S modelkou Gabrielou Bendovou vstoupili do manželství na hradě Okoř. Svatba to byla jako z pohádky a oba si ji velmi užili. Jak to ale mají s plány na rozšíření rodiny a pojedou na svatební cestu? Oblíbený moderátor poskytl exkluzivní rozhovor...

Je zamilovaný i po letech vztahu. A do stavu manželského vstoupil potřetí. A také se říká, že do třetice všeho dobrého, tak snad po nepovedených manželstvích s moderátorkou Marianou Ďurianovou a právničkou Janou Hlaváčkovou mu to konečně vyjde. Nejen jeho nejbližší, ale i fanoušci mu to přejí.

Respektovaný moderátor Libor Bouček poskytl redaktorovi eXtra.cz exkluzivní rozhovor, v němž popsal své rozhodnutí vstoupit potřetí do manželství:

Jak dlouho jste se rozhodoval pro svatbu?

Řeknu to zcela upřímně, ale myslím, že po pěti letech vztahu je v životě páru, který ctí tradice, svatba zcela přirozená věc.

Jde o třetí svatbu. U vás je to trošku taková disciplína… Ale vážně. Napadlo vás, že by to opět nemuselo vyjít?

Nepřemýšlel jsem o tom. Jsem člověk, který se z minulosti učí…

Takže podle citátu George Santayany: Ten, kdo zapomene na svoji minulost, je odsouzen ji znovu prožít…?

Dalo by se to říci i takto (směje se).

Svatbu máte pár dnů za sebou, před vámi je, předpokládám, svatební cesta…

Svatební cestu máme v podstatě za sebou. Procestovali jsme takřka celou Itálii v červenci. Bylo to velmi vydařené a teď už zase musíme zpět ke svým pracovním závazkům.

Jste ve věku, kdy už mnoho lidí má potomka…

Mluvíme o něm už několik let.

Čím vás manželka lidově řečeno dostala, že jste přesvědčený, že je to konečně ta pravá.

Moje žena je krásná, chytrá, kompromisů schopná a myslím, že mě má opravdu ráda. A to v milých, ale i krizových situacích.

Co možná o Liboru Boučkovi nevíte:

  • Kromě dabingu a moderování těch nejprestižnějších televizních pořadů v Česku se objevil i ve filmech Rafťáci či Panic je na nic. Je letitým moderátorem Evropy 2, v minulosti pracoval na sesterské Frekvenci 1.
  • V letech 1995–1999 studoval na Akademickém gymnáziu v Praze 1. V letech 2000–2004 studoval katedru produkce na pražské DAMU.
  • V červenci 2006 se oženil se slovenskou moderátorkou Mariannou Ďurianovou, ale po 10 měsících manželství se rozvedli. V roce 2010 se oženil s právničkou Janou Hlaváčkovou (sestrou tenistky Andrey Hlaváčkové). Rozvedli se v červnu 2013.

Související články

Další články