Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Libor Bouček bude tatínkem! Těhotenství Gábiny utajil skoro až do konce

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
rodina
Libor Bouček (40) se dočká svého prvního potomka. Oblíbený moderátor se pochlubil na sociálních sítích snímkem se svou milovanou Gábinou, která má těhotenské bříško už opravdu dobře viditelné. Ke kouzelné fotce navíc napsal krásný text, který dokazuje obdiv k jeho partnerce.

Oblíbený moderátor Libor Bouček (40) se stane poprvé tatínkem. Jeho manželka Gabriela se také stane poprvé maminkou. Oba dva to přiznali na sociálních sítích, kam přidali kouzelné snímky. Libor Bouček byl vždy tak trochu více vnímavý a vždy si vážil všeho, co mu život přinesl. Stejně tak je tomu samozřejmě i tentokrát.

Na svůj Instagram přidal snímek focený Alžbětou Jungrovou a připsal k němu dlouhý text, kde vyjadřuje obdiv své ženě a jak moc si váží toho, že z něj brzy bude rodič a z páru bude tříčlenná rodinka. Na snímku něžně objímá svou ženu, která se drží za těhotenské bříško. Zhruba v polovině textu Bouček popisuje, že se rozhodli nakonec, jak se říká, jít s pravdou ven, a také se pokusil vyjádřit, jak se cítí.

„A otázky, spekulace, konstrukce a minimálně negentlemanství nás natolik obklopily, že vám náš dar ve stínu s pokorou a s láskou představujeme. Nemyslím, že nám narození daru změní život, neb tenhle okamžik vyhlížíme takřka od nepaměti. Nemyslím, že existují slova, která by zcela popsala poslední měsíce nás dvou. Nemyslím, že jakákoli externí reakce dokáže změnit intenzitu našeho štěstí. Jen vím, že tenhle rok je báječný,“ raduje se budoucí tatínek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Libor Bouček (@liborboucek)

Související články

Další články