Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bouček a Leoš Mareš už nebudou kolegové: Libor po 15 letech končí na Evropě 2

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
odchod z rádia
Libor Bouček (39) mění dres, v práci už se nebude potkávat s Leošem Marešem (43). Moderátor v pátek nečekaně oznámil, že po dlouhých patnácti letech opouští Evropu 2. "Byla to jízda," říká Bouček, který si své nové působiště zatím nechává pro sebe. Jisté zvěsti už ale po kuloárech kolují.

"Na začátku jsem byl čtyřiadvacetiletý ucho a odcházím jako devětatřicetiletej mladíček. To umí jen Evropa 2," směje se sám sobě Libor Bouček (39), jehož rozhodnutí odejít přišlo jako rána z čistého nebe.

Bouček v rádiu působil od roku 2005, dlouhá léta moderoval pořad Afterparty. Do vysílání naskakoval vždy po Leoši Marešovi (43) a Patriku Hezuckém (49), v pátek ho posluchači slyšeli naposledy.

Dojemné loučení

"Byla to jízda. Patnáct let. Absolutně svobodná a bezstarostná práce, na jejímž konci byli ti nejlepší posluchači. Byl to nespočet silných okamžiků, smíchu, trochy slz, pořádný objem emocí. Chvíli jsme byli jedničkou na trhu, ale jsem přesvědčený, že skoro pořád jedničkou srdcí. Aspoň tak vnímám ty tisícovky ohlasů. Zažili jsme start Facebooku a Instagramu. Také svatbu Patrika Hezuckého, narození dvou synů Leoše Mareše, tři pardubické tituly pro Pavla Cejnara. Začal jsem nekonečnou debatu s Lucií Černou, která bude pokračovat do smrti, a vítal v éteru v premiéře Zorku Hejdovou a obdivoval její pevné pouto s Katkou Říhovou," píše Bouček na Instagramu.

Co bude dál

Bouček svým fanouškům slibuje, že se zanedlouho budou vídat jinde. "Nic nekončí, protože Evropu 2 nic nezastaví a bavit se s ní budete dál. A pořád. A já taky. Budu součástí silný masy posluchačů. A proč to píšu!? Protože vám, co jste mě za těch 15 let aspoň jednou poslouchali, chci ze srdce poděkovat. Takže děkuju - a těším se, že se najdeme!" uzavřel oblíbený moderátor.

Sice zatím neoznámil, kde přesně to bude, o jeho novém místě už ale kolují zvěsti. Podle webu Expres.cz se bude Bouček objevovat ve vysílání nové zpravodajské stanice CNN Prima News. Ta by měla odstartovat nejpozději na konci března.

Související články

Další články