V bytě si zmínku zaslouží krásné parketové podlahy a vysoké stropy. Tento apartmán byl nedávno na prodej, ale majitel se našel okamžitě. A není se čemu divit. Tento apartmán je opravdu okouzlující.

Předsíň je řešená velmi prakticky, můžete obdivovat hlavně nádhernou vintage skříňku. Naproti dveřím se nachází velké zrcadlo. Botník a věšák jsou řešeny tak, aby se nezabralo příliš mnoho místa. Boty si tedy můžete odkládat hned pod kabáty na vyvýšený schůdek.

V obývacím pokoji můžete vidět pohovku plnou dekoračních polštářů, šedý koberec, jednoduchý konferenční stůl a atypický lustr. Obývák je prosvětlený a velmi útulný. Na sedačce můžete relaxovat nebo posedět s přáteli.

V kuchyni designéři vsadili na nadčasovou kombinaci černé, bílé a nerezu. V jídelním koutku visí na stěně několik vintage zrcadel ve zlatých rámech. Za pozornost stojí i elegantní porcelánové nádobí.

Do hlavní ložnice se kromě manželské postele nevešel v podstatě žádný další nábytek. Funkci nočního stolku tak plní okenní římsa. Postel je pohodlná a bude se vám tam spát jako v bavlnce.