Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Líbáš jako Babiš! Šéf hnutí ANO objasnil tajemství žhavého polibku

Ta mlaskla!
Zdroj: Petra Ficová
+ Dalších 18 fotografií
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš (62) si v sobotu na Čapím hnízdě vzal za manželku Moniku Babišovou (43). Po 23 letech společného života by jistě mnozí tvrdili, že v jejich vztahu už není žádná vášeň. Jenže to je omyl. A Babiš to na svatbě několikrát dokázal.

Takovou veselku Čapí hnízdo ještě nezažilo. Luxusní farmu si užili manželé Babišovi a s nimi asi 250 hostů. Byla to krásná svatba, na které hrály prim nevěstiny šaty a jeden žhavý polibek.

Když se Babiš při polibku do Moniky zakousl, tak mnozí naprosto ztichli a jiní začali nadšeně tleskat. Bylo to vášnivé a přitom tak romantické gesto.

„Byl to francouzský polibek, vynutil jsem si ho a psal jsem jí dopoledne, aby ho neodflákla,“ pochlubil se Andrej Babiš novinářům z Blesku.

Bylo to tak krásné a žhavé, že to snad musel někde trénovat. Je vidět, že tenhle chlap umí líbat. A to ani polibky nemusí vést jako firmu, ale naopak se může nechat unést okamžikem.

Předmanželskou smlouvu prý páreček nemá a nepotřebuje. Vše prý mají po 23 letech společného života již vyřešené. Na svatební cestu se snad časem podívají na exotický ostrov Bora Bora. Novomanželům moc gratulujeme a myslíme si, že by možná mohli zvládnout ještě jednoho potomka!

Související články

Další články