Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Líbáš jako Babiš! Šéf hnutí ANO objasnil tajemství žhavého polibku

Ta mlaskla!
+ Dalších 19 fotografií
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš (62) si v sobotu na Čapím hnízdě vzal za manželku Moniku Babišovou (43). Po 23 letech společného života by jistě mnozí tvrdili, že v jejich vztahu už není žádná vášeň. Jenže to je omyl. A Babiš to na svatbě několikrát dokázal.

Takovou veselku Čapí hnízdo ještě nezažilo. Luxusní farmu si užili manželé Babišovi a s nimi asi 250 hostů. Byla to krásná svatba, na které hrály prim nevěstiny šaty a jeden žhavý polibek.

Když se Babiš při polibku do Moniky zakousl, tak mnozí naprosto ztichli a jiní začali nadšeně tleskat. Bylo to vášnivé a přitom tak romantické gesto.

„Byl to francouzský polibek, vynutil jsem si ho a psal jsem jí dopoledne, aby ho neodflákla,“ pochlubil se Andrej Babiš novinářům z Blesku.

Bylo to tak krásné a žhavé, že to snad musel někde trénovat. Je vidět, že tenhle chlap umí líbat. A to ani polibky nemusí vést jako firmu, ale naopak se může nechat unést okamžikem.

Předmanželskou smlouvu prý páreček nemá a nepotřebuje. Vše prý mají po 23 letech společného života již vyřešené. Na svatební cestu se snad časem podívají na exotický ostrov Bora Bora. Novomanželům moc gratulujeme a myslíme si, že by možná mohli zvládnout ještě jednoho potomka!

Mohlo by vás zajímat

Další články