Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

LÍBÁNÍ PODLE HOROSKOPU: Štíři líbání přeskakují a jdou hned na věc, Vodnáři slintají a nezavírají oči! Víme taky, jak líbáte vy!

Jaké polibky preferujete vy?
Zdroj: Profimedia.cz
Věřili byste, že hvězdy umí prozradit i to, jak líbáte? Věřte nebo ne, ale je to tak. Proto teď už víte, jak líbá Ryba, Rak nebo třeba Panna. Otestujte, zda náš popis sedí na vás i vašeho partnera. Nezapomínejte, že hvězdy vědí vše.

Pokud si stále ještě vybíráte partnera a milujete polibky, měli byste brát v úvahu, co mu do vínku nadělily hvězdy. Pečlivě si tedy přečtěte naše charakteristiky jednotlivých znamení a hned budete mít jasno v tom, jak líbají.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Polibky jsou naprosto zmatené, uspěchané a hlavně rychlé. Pokud si tedy rády užíváte dlouhé minuty potěšení, nebude pro vás tahle splašená povaha tou správnou volbou.

Býk (21. 4. – 21. 5)

Vy jste dost rozvážní, a tak si dobře promýšlíte, koho a jak políbíte. Pro partnera může být tedy čekání na polibek dost dlouhé a nudné. Pokud se ovšem dočká, bude z vašeho výkonu nadšený.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nedokážete se soustředit a naplno propadnout druhému. Vaše polibky jsou křečovité a dost často je přerušujete chechotem. Jste taková veselá kopa, takže na vážnou atmosféru si moc nepotrpíte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vaše polibky jsou teplé a něžné. Nikdo vás tedy nebude chtít přestat líbat, to je vaší velkou a hlavní předností. Svými polibky tedy rozhodně nešetřete!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou nejen v polibcích divocí a vášniví. Nebojí se líbání ozvláštnit kousáním a prací jazyka. Za svůj výkon ovšem očekávají potlesk, takže nezapomeňte chválit, jinak nastane problém.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Políbení od Panny je něžné, a přesto jisté. Vaše drahá polovička tedy líbání s vámi miluje a dost často mu může vynahradit i samotný sex.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se moc kontrolují a nedokáží se dostatečně uvolnit. Je jedno, jestli s partnerem žijí rok nebo dvacet, líbání prostě není jejich silnou stránkou, a proto ho často nepraktikují.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři jsou praktici. K čemu se zdržovat, když se dá líbání přeskočit a jít rovnou na věc. V sexu se cítí mnohem silněji a sebevědoměji, takže něco jako polibky jsou pro ně ztrátou času.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Mistři polibků. Vaše polibky jsou nepředvídatelné a přitom krásné. Partnera tedy pořádně nažhavíte a roztoužíte ještě víc než do teď. Líbejte se co nejčastěji, budete tak mnohem víc spokojení.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vaše polibky jsou intenzivním prožitkem jak pro vás, tak pro vašeho partnera. Dokážete ve vteřině vytvořit dokonalou atmosféru a napětí, což je ještě víc sexy.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Mokré, špinavé, neosobní. Tak přesně takové je líbání s Vodnářem. Právě zástupci tohoto znamení zásadně nezavírají oči a při líbání se snaží mít neustále otevřenou i pusu, což se moc nevyplácí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vaše polibky jsou stejné jako vaše povaha, tedy romantické, zamilované a věcné. Polibky od Ryb jsou tedy zaručenou odměnou pro každého.

Související články

Další články