Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Líbání jako klíč ke vztahu! 8 rad, jak ho vylepšit a zapojit jazyk

Víte, jak správně líbat?
Zdroj: pixabay
Možná to zní jako totální klišé, ale líbání je základní klíč ke vztahu. Nejen jak líbáte, ale i to, jak se u toho cítíte. Jak se naučit udělat z vašeho jazyku tornádo, které vaši polovičku dostane do kolen. Máme pro vás několik tipů, které zaručeně fungují. Nažhavte pusu a směle do toho.

Naučit se správně líbat není žádná věda, ale rozhodně to musíte umět. Líbání je nejdůležitější část intimity a pokud v ní nejste mistři, tak ochuzujete nejen sebe, ale i vašeho partnera o dávku vášně a slasti. Co udělat pro to, aby vaše líbání bylo neodolatelné?

1. Svěží dech Ano, připomínáme i takovou základní věc. Nikdo přece nechce, aby partnera udeřil závan lososa a nebo cibule z oběda. Urychleně si běžte vyčistit zuby.

2. Správný moment Sledujte řeč těla vašeho partnera, jeho pohyby. Pokud si nejste jistá, jemně se nahněte a chvíli vyčkejte. Na nic nespěchejte a hezky pomaličku si ho užívejte.

3. Oči Říká se, že polibek si vychutnáte naplno jen se zavřenýma očima. Sledujte vašeho partnera předtím, než se ho dotknete ústy. Dívejte se mu do očí i když se už nosy dotýkáte, uvidíte, že to celý zážitek umocní.

4. Vychutnejte si okamžik Přestaňte se strachovat o to, zda dobře líbáte, co si myslí o tom, že jste před 10 minutami řekli hrozně trapnou věc a podobně.

5. Nepospíchejte Nesnažte se mít vše na 100 % pod kontrolou. Nechte se vést. Pokud to tak cítíte, pak zas na střídačku převezměte kormidlo vy.

6. Jemné rty Noste u sebe stále balzám na rty. Toto nepotřebuje komentář, nikdo při líbání nechce olizovat struhadlo.

7. Kontrolujte jazyk Nejste na zubařské prohlídce, takže je potřeba jazyk používat s citem.

8. Věnujte se i zbytku těla Tím však nemyslíme hned intimní partie. Dotýkejte se ušních lalůčků, krku, stehna či dlaní. Zkuste do procesu zapojit celé tělo.

Související články

Další články