Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Líbání a osahávání ňader: Rodrigo už je Jessica Alves a nebojí se ukazovat lásku

Líbání a osahávání ňader: Rodrigo už je Jessica Alves a nebojí se ukazovat lásku
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Jessica Alves (37), dříve známá jako Rodrigo Alves, je jako žena naprosto spokojená a po letech samoty dokonce našla i lásku. V Miláně svému příteli Giacomu Urtisovi projevovala náklonnost velmi výrazně. Kromě polibků došlo i na letmou kontrolu plného výstřihu.

Ačkoliv má na kontě už téměř stovku operací, Jessica Alves rozhodně nemá v plánu s nimi přestávat. Cítí se jako žena, ale díky zákrokům si chce pomoci i k tomu, aby tak i co nejvíc vypadala. To všechno pro svého přítele.

Jessica se v Miláně producírovala se svou láskou. Tou je plastický chirurg Giacomo Urtis, který na ní sám provedl několik úprav a údajně si několikrát užili ještě v době, kdy byla Jessica známá jako Rodrigo.

Za své city se tyto dvě hrdličky rozhodně nestydí a na ulici se nebojí je projevovat žhavými polibky. Giacomo dokonce své milé nahlížel i do výstřihu, který pod náporem silikonových ňader vypadal, že každou chvíli praskne.

Vysněné dítě

Jessica Alves v minulosti mluvila o tom, že v ženském těle by se ráda stala i matkou. Vzhledem k jejímu věku je možné, že plány na miminko bude chtít uskutečnit co nejdřív a že otcem bude možná právě plastický chirurg Urtis.

Související články

Další články