Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

LÍBAČKA S NOVOU SEXBOMBOU NEPOMOHLA: Fanoušci postavili Ronalda na pranýř. Přiznej, že jsi GAY!

LÍBAČKA S NOVOU SEXBOMBOU NEPOMOHLA: Fanoušci postavili Ronalda na pranýř. Přiznej, že jsi GAY!
Zdroj: pinterest, instagram
+ Dalších 7 fotografií
Sice si našel zase novou krásku, ovšem ani tak neustávají útoky z řad fanoušků konkurenčních klubů. Metrosexuálně založený Ronaldo si je vyslechl během slavného El Clasica. Fanouškové Barcelony na něho totiž pokřikovali, aby přiznal svoji homosexuální orientaci!

Homofobie by do fotbalu určitě patřit neměla, bohužel někteří fanouškové to nechápou. Během ostře sledovaného víkendového souboje mezi Barcelonou a Realem Madrid se stal terčem homofobů Cristiano Ronaldo (31).

Přitom v posledních týdnech chodí za ručičku s kráskou Georginou Rodriguez. Dokonce se s ní mazlil v Paříži a bylo vidět, že to nejsou jen staří známí, hodně to mezi nimi jiskřilo. Seznámili se prý na jedné z módních akcí.

Ronaldo už je dva roky pořád volný, a pokud už s někým je, nemá to dlouhého trvání. Nicméně kočičky se kolem něho točí pořád. Jen letos to byla kolumbijská modelka Paola Suarez nebo španělská kráska Desire Cordero. Ani jednu z nich ale nevzal na romantiku do Paříže a nehlídal si soukromí. Spekulace se ale o jeho orientaci vedou už léta a nevypadá to, že by se to mělo v nejbližší době rozlousknout…

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy