Ještě než začala Angelina zachraňovat svět, tak plnila stránky všech možných bulvárů. Bylo jí jedno, co si o ní kdo myslí, a nikdy nepatřila mezi celebrity, co se chtějí líbit. Čím tahle herečka šokovala?

1. Přítel ve 14 letech

Angelina Jolie bydlela se svým prvním přítelem od 14 let! Její matka s tím dokonce bez problémů souhlasila. Prý ji ten chlapec držel od ještě větších průšvihů, které by udělala. Po dvou letech dala své první lásce kopačky a začala budovat kariéru. Tenkrát se vrhla do světa modelingu.

2. Anorexie

Po letech Angelina přiznala, že první roky v Hollywoodu trpěla anorexií. Prý ji nebavila vyprázdněnost a povrchnost lidí, které potkávala, a takhle řešila své deprese.

3. Drogy

Svoje dealery měla v LA i New Yorku. Před pár lety se dostaly na světlo světa snímky, kde má Angelina absťák a volá svému dealerovi o další dávku. Zpocená, s mastnými vlasy a pletí plnou pupínků. Schválně se podívejte do galerie.

4. Líbačka s vlastním bratrem

Angelina má staršího bratra Jamese. K tomu má HODNĚ blízký vztah. Pusu si dávají zásadně na pusu a během předávání Oscarů se Angelina vrhla na svého bratra tak zuřivě, že se jejich scénka dala označit za líbání. Takový „incest“ její fanoušky šokoval.

5. Zavržení otce

Herečka nikdy neměla dobrý vztah se svým otcem. Problémy vyvrcholily, když Angelina dosáhla třicítky a její táta ji označil za „nesvéprávnou“ a „psychicky narušenou“. Angelinu to tak naštvalo, že s ním 10 let nepromluvila ani slovo. Úplně se usmířili až nedávno.