Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Líbačka a laskavé doteky: Co má Monika Štiková s kolouškem Issou?

Láska nebo byznys?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 120 fotografií
Monika Štiková (45) se cítí v showbyznysu čím dál víc jako štika ve vodě, což dokazuje i to, že se kamarádíčkuje s celebritami. Vůbec nejraději má má mladé hošíky. Sámeru Issovi (32) už sice není sedmnáct, ale pořád vypadá jako koloušek. Možná proto s ním Monika natočila video, kde se neustále objímají a sem tam si dají pusu. Co ti dva spolu mají?

S jistotou nejvýraznější postava reality show Štiky Monika Štiková má pro mladé muže slabost a nijak se tím netají. V nedávné době zveřejnila na svém Instagramu video, kde stojí vedle bývalého superstáristy Sámera Issy, který má oči jen pro ni a zpívá jí romantickou píseň.

Na záběrech můžete spatřit, jak si ti dva sem tam dají pusu a Sámer má po celou dobu ovinutou ruku kolem jejích ramen. „I wanna feel you baby“ (Chci tě cítit, lásko) jsou slova, která Sámer pěje a hovoří naprosto za vše.

Monika se po celou dobu tetelí blahem a nezapomene u postu připsat „Chystáme bombu. Už brzy“. Že by nám snad chtěla také předvést svůj hudební talent? A bude lepší než její dcera Charlotte?

Mohlo by vás zajímat

Další články