Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

LÍBACÍ HOROSKOP: Štír je vášnivý hřebec z telenovely, Rak slintá jako bernardýn

Zdroj: extra.cz
+ Další fotografie
horoskop
Znamení zvěrokruhu odhalí opravdu hodně věcí o vaší osobě. Pokud jste si vyhlédla nový objev a po fyzické stránce vás přitahuje, určitě v sobě řešíte otázku, jak tento chlapík asi líbá. Bude se vám to s ním líbit a jeho rty z vás udělají vášnivou Rosalindu z telenovely, nebo vás bude olizovat jako pes? To všechno prozradí váš horoskop!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beran je roztržitý v líbání a jazykem kmitá jako ještěr, což v tomto případě není příjemné. Polibky jsou naprosto zmatené, uspěchané a hlavně rychlé. Pokud si tedy rády užíváte dlouhé minuty potěšení, nebude pro vás tahle splašená povaha tou správnou volbou.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk se naučil líbat podle romantických filmů, na které v dětství koukal se svojí maminkou. Je dost rozvážný, a tak si dobře promýšlí, koho a jak políbí. Pro partnera může být tedy čekání na polibek dost dlouhé a nudné. Pokud se ovšem dočká, jeho drahá polovička bude naprosto nadšená.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Vzdušný Blíženec je v líbání trochu zdrženlivý. Nemusí se totiž uvolnit a nerad projevuje své emoce. Jeho polibky jsou křečovité a dost často je přerušuje chechotem, čímž se snaží maskovat svoji nedůvěru. Přiznejme si, není to žádná hitparáda!

RAK (22. 6. – 22. 7.) Rak je sice romantik prvního stupně, ale uvést věci do praxe mu zrovna dvakrát nejde. Jakmile dojde na spojení rtů, začnou slintat jako obrovská doga a do toho vás začnou olizovat jako splašení. Bude to slizké a nepříjemné. S rakem se raději držte jen za ruce!

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lvi jsou nejen v polibcích vášniví jako z té nejdivočejší telenovely. Nebojí se líbání ozvláštnit kousáním a prací jazyka. Doslova se na vás vrhnou jako lev na svoji kořist. Za svůj výkon ovšem očekávají potlesk, takže nezapomeňte chválit, jinak nastane problém.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Políbení od Panny je něžné a přesto jisté. Vaše drahá polovička tedy líbání s vámi miluje a dost často mu může vynahradit i samotný sex.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váhy se moc kontrolují a nedokáží se dostatečně uvolnit. Je jedno, jestli s partnerem žijí rok nebo dvacet, líbání prostě není jejich silnou stránkou, a proto ho často nepraktikují. Měly by začít pořádně trénovat.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štíři jsou praktici. K čemu se zdržovat, když se dá líbání přeskočit a jít rovnou na věc. V sexu se cítí mnohem silněji a sebevědoměji, takže něco jako polibky jsou pro ně ztrátou času. Na líbání je moc neužije, raději budou řádit celou noc v posteli. Ústa mají raději na jiné věci.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Mistři polibků. Střelcovy polibky jsou nepředvídatelné a přitom krásné. Partnera tedy pořádně nažhaví a roztouží. Jeho polibky budou jako ze snu, užijte si je plnými doušky.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Dokážete ve vteřině vytvořit dokonalou atmosféru a napětí, což je hodně sexy. Kozoroh je jako tornádo! Jeho polibky jsou intenzivním prožitkem jak pro něj, tak pro jeho partnera či partnerku.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Právě zástupci tohoto znamení zásadně nezavírají oči a při líbání se snaží mít neustále otevřenou i pusu,aby vše kontrolovali. Vodnáři sice normálně oplývají velkým osobním kouzlem, jakmile však dojde na líbání, jsou ztraceni. Jejich nervová soustava jim nedovoluje se uvolnit.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Vaše polibky jsou stejné jako vaše povaha, nemastné a neslané. S líbáním máte velký problém a partner vám to vyčítá. Občas to vypadá, jako byste snad cumlali dudlík.

Související články

Další články