Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

LÍBACÍ HOROSKOP: Lvi se s tím nepářou, Ryba se cumlá jako s dudlíkem

Jak líbáte?
Zdroj: pixabay
Pozastavili jste se někdy nad tím, proč někdo líbá jak z telenovely a někdo je naprosté kopyto? Je to jednoduché! Může za to totiž vaše znamení zvěrokruhu. To ovlivňuje nejen vaši osobnost, ale i mnoho dalších aspektů. Jak jste na tom s líbáním?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Polibky jsou naprosto zmatené, uspěchané a hlavně rychlé. Pokud si tedy rády užíváte dlouhé minuty potěšení, nebude pro vás tahle splašená povaha tou správnou volbou. Beran je prostě roztržitý i v líbání a jazykem kmitá jako ještěr, což v tomto případě není příjemné.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk je dost rozvážný, a tak si dobře promýšlí, koho a jak políbí. Pro partnera může být tedy čekání na polibek dost dlouhé a nudné. Pokud se ovšem dočká, bude z výkonu nadšený. Naučil se tento trik podle romantických filmů.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Nedokážete se soustředit a naplno propadnout druhému. Vaše polibky jsou křečovité a dost často je přerušujete chechotem. Jste taková veselá kopa, takže na vážnou atmosféru si moc nepotrpíte.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Rak je romantik a to platí i v líbání. Vaše polibky jsou teplé a něžné. Nikdo vás tedy nebude chtít přestat líbat, to je vaší velkou a hlavní předností. Svými polibky tedy rozhodně nešetřete, ať partner nepřijde o takovou intimitu.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lvi jsou nejen v polibcích divocí a vášniví. Nebojí se líbání ozvláštnit kousáním a prací jazyka. Doslova se na vás vrhnou jako lev na svoji kořist.Za svůj výkon ovšem očekávají potlesk, takže nezapomeňte chválit, jinak nastane problém.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Políbení od Panny je něžné a přesto jisté. Vaše drahá polovička tedy líbání s vámi miluje a dost často mu může vynahradit i samotný sex.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váhy se moc kontrolují a nedokáží se dostatečně uvolnit. Je jedno, jestli s partnerem žijí rok nebo dvacet, líbání prostě není jejich silnou stránkou, a proto ho často nepraktikují. Měly by začít pořádně trénovat.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štíři jsou praktici. K čemu se zdržovat, když se dá líbání přeskočit a jít rovnou na věc. V sexu se cítí mnohem silněji a sebevědoměji, takže něco jako polibky jsou pro ně ztrátou času. Na líbání je moc neužije, raději budou řádit celou noc v posteli. Ústa mají raději na jiné věci.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Mistři polibků. Vaše polibky jsou nepředvídatelné a přitom krásné. Partnera tedy pořádně nažhavíte a roztoužíte ještě víc než do teď. Líbejte se co nejčastěji, budete tak mnohem spokojenější. Líbání je klíč ke vztahu!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Vaše polibky jsou intenzivním prožitkem jak pro vás, tak pro vašeho partnera. Dokážete ve vteřině vytvořit dokonalou atmosféru a napětí, což je ještě víc sexy. Jste jako tornádo!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Žádné osobní kouzlo. Tak přesně takové je líbání s Vodnářem. Právě zástupci tohoto znamení zásadně nezavírají oči a při líbání se snaží mít neustále otevřenou i pusu, což se moc nevyplácí.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Vaše polibky jsou stejné jako vaše povaha, nemastné a neslané. S líbáním máte velký problém a partner vám to vyčítá. Občas to vypadá, jako byste snad cumlali dudlík.

Související články

Další články