Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Liam Payne z One Direction si nabrnknul starší paní: Neuvěříte, kdo to je!

+ Dalších 19 fotografií
žhavý románek
Zpěvák Liam Payne (25) zřejmě zjistil, že na starém kole se nejlépe jezdí. Začal totiž randit s modelkou Naomi Campbell (48) a zdá se, že si vztah užívá. A to se teprve nedávno rozešel s partnerkou Cheryl Cole, s níž má malého syna Beara.

Naomi Campbell a její zajíček se rozhodně nestydí mluvit ani o intimních detailech svého vztahu. Ačkoliv spolu randí teprve dva měsíce, zpěvák už se nechal slyšet, že si s modelkou užívá přímo božský sex. Zdroj z jeho okolí prozradil serveru mirror.co.uk, že mladíček nemůže uvěřit tomu, jaké štěstí právě s Naomi prožívá.

Liam Payne byl v přítomnosti Naomi načapán ještě v době, kdy udržoval vztah s Cheryl Cole. Zatímco on si s modelkou užíval na večírku, zpěvačka se doma starala o jejich syna Beara. Ačkoliv Liamův románek s Naomi oficiálně trvá teprve dva měsíce, zdá se, že se sbližovali už celých deset měsíců před tím, než se rozhodli to spolu zkusit.

Mladý zpěvák rozhodně není žádné neviňátko, ještě než začal tajně randit s Naomi, podváděl svou tehdejší přítelkyni s Ritou Orou. Jejich fotky, jak se mazlí ve vířivce, kolovaly americkými médii.

Naomi Campbell svým blízkým údajně sdělila, že ji Liam drží dál od všeho špatného, čemu v minulosti těžko odolávala. Prý si myslí, že by to mohl být muž jejího života.

Mohlo by vás zajímat

Další články